No jo fuuuurt:-)))

Prostě nestíhám!Nic. A tak mě prosím nepeskujte, že málo píšu.
Týden jsem se snažila vypracovat náklady na služby v jednom domě s tak zapeklitými nájmy a nájemníky, že jsem se v tom málem ztratila.
Krom těchto lapálií se marně snažím vysápnout doplatky za služby ve svém domě a tak za pomoci Pitrose a dalších dobrých duší lovím různé vyhlášky a snažím se v nich najít vo co de.
Stejně jako Vy mí milí čtenáři, jsou semnou nespokojeni i na PSSZ Prahy 10, odkud mne dnes upoměli o přehled, který jsem měla podat do 8. dubna:-))))) o nic nejde, stejně v něm budou samé 00, ale i tak, prostě ho chtějí.
Taky venku je hezky a já bych tam měla být a házet Tíně balönek a nebo případně vytrhávat plevel kolem kytek, které díky němu přehlédlo Zlato:-).
Ale polepším se, slibuju, protože představa, že nemáte ejvokód k rannímu kafíčku, je opravdu děsivá!!

P.S. btw Honzíku, kde máme ten článek o SMS přezdívkách, na který čekám už déle jak měsíc?:-))

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

1 komentář u “No jo fuuuurt:-)))