Geoman a Čarodějka

26.8.2005Ano, ti dva se včera vzali:-))

Znám spoustu Damoklích dvojic, jak těch chvilkových, tak těch navážno i těch kteří kvůli sobě převrátili své životy o 180 stupňů, ale o žádném uzavřeném opravdovém manželství nevím.
Teda vím, teď už ano:). Pravda, věděla jsem už pár týdnů, že se k tomu schyluje, dokonce jsem viděla i Luciiny šaty, ale stalo se to prostě až teď.

Dlouho jsem přemýšlela nad tím do jaké rubriky tohle vlastně patří, protože to není ani Damokles, ani nic virtuálního, je to reálné, je to fakt a je to fajn a já doufám, že ta realita, kterou spolu našli, jim vydrží na věky:-).

Lucko a Petře, přeju z celého srdce hodně štěstí:-))

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

3 komentáře u “Geoman a Čarodějka

  1. DíkyVšem kteří nám poslali SMSky či jinak alespoň touto formou dodatečně děkujeme. Pokud bude nějaký hezký srazík tak dojedeme a poděkujeme osobně. mějte se krásně :-) Geo+čarodějka