Stress je sviňa

Jak se ostatně dalo předpokládat
dopadnuvší stress se na mně podepsal a trošku sem nám onemocněla. Jak moc trošku se uvidí poté, co navštívím odborného lékaře a požádám ho, aby mi alespoň zhruba nastínil, zda si už mám nechat vykopat jamku vedle Madlenky:-).
Kromě toho se mi toho honí hlavou mnoho, třeba „proč vozí Jaroušek z Holandska megakytice tulipánů / no jasně, miluje ji/ „, ale každá myšlenka se vždycky stočí jen na jednu stranu, protože tu zakopnu o plyšového ježk, tu o rlžové prasátko, nebo doma o proutěný spinkací koš…….

Ale, polepším se, slibuju, určitě se polepším:-),přinejhorším Vám, sem začnu sázet darovací smlouvy, které budu tvořit:-)))

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

1 komentář u “Stress je sviňa

  1. Tak ja Ti ted budu posilat vetsi cast sve pozitivni energie, at se nam brzo uzdravis, tak se priprav na prijem … prave leti k Tobe :-)