ANKA

* 21.5.1961 – + 26.8. 2006

Tohohle chlapa jsem poznala v srpnu či v září 2003 a náš začátek nebyl nejlepší a trvalo nám nejmíň rok, než jsme se pochopili a přišli si na chuť.

Vždycky na něj budu myslet jako na vichřici, uragán, kamaráda pro každou legraci která se dala udělat. Netuším kdy vlastně spal, myslím, že ani v zimě, nemohl na to mít prostě čas. Jestli se dá o někom říct, že "jede na plný plyn", tak Tonda takhle jel.

Naposledy jsme se viděli na koulích v únoru a pak už jsem nikdy neměla čas:-( dovolená, něco, něco.

Čas jsem si neudělala ani na jeho letošní narozeniny. Nedostala jsem žádnou pozvánku a pár dní před mi napsal " Kdy dorazíš?", já se podivila a on řekl " Tebe zvát snad nemusím, Ty jsi moje rodina, ":-). Vlastně udělala, ale byly v sobotu a v pátek 19. se nám narodila Ája a já vyfasovala na hlídání Gremliny a tak jsem mu jen zavolala, bohužel jen zavolala.

Na ICQ jsme strávili celý sobotní den o volbách a pak i celou neděli, to jsme spolu sestavovali Vládu:o)

ANKA včera zemřel a jediné co moje pocity z té hrůzy zmírňuje je to, že umřel mezi lidma,které měl rád, mezi lidma, které mám ráda i  já. Umřel tak jak žil.

Poslední živá věta, kterou mi řekl v únoru  na odchodu z bowlingu byla " Měj semnou ještě prosím trpělivost, potřebuju si to všechno ještě užít."

" Mám Tě moc ráda Grande Tonny a nikdy na Tebe nezapomenu!"

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

24 komentářů u “ANKA

 1. Tři rundy jeho památceje mi to moc lito co se stalo, bezva chlapík kerej se fakticky neztratil…pomáhal mi v začátcích na damo ale bavil me i mimo něj. doufám že se jednou s nim…nekde na druhé strane setkám abych se znovu pobavil jako zde.

 2. Ac jsem ho osobne nepoznal, jen malinko virtualne, presto mne zprava o jeho umrti zasahla. Citim s Vama vsema a je mi lito, ze Vam odesel tak skvelej clovek.

 3. Nejdřív jsem tomu nemohla uvěřit (rozumově), ale stále ještě mi to úplně nedošlo po té emocionální stránce… Věřím, že i tam, kde teď Anka je, tak prohání mladé holčiny a baví se (a ostatní) tak, jako to dělal tady…

 4. Nevím co říct, ANKA byl fajn kamarád a i když jsme se viděli osobně jen jednou, nedá se na něj zapomenout, byl to fajn kamarád, všem nám bude moc chybět. Nemůžu tomu uvěřit.

 5. děcka, jdeme spát, někdy stojíme před rozumem nepochopitelnýmí věcmi, jako teď, mějte moc rádi ty, co máte rádi, a hlavně jim to nezapomeňte pořád říkat, ale ne až zítra, hned, protože zítra ráno může bejt setsakra pozdě, dobrou

 6. Když jsem se prvně ocitla v našem chaotickém virtuálním světe, byl si to právě Ty, který mi podal pomocnou ruku a nic za to nečekal.Když jsem se s Tebou setkala prvně, měla jsem pocit , že Tě znám už dávno.Uměl si žít, smát se,miloval jsi život uměl sis ho užívat naplno. Milovala jsem Tvůj svéráznej smysl pro humor a budeš mi strašně chybět:-(…Sbohem ……nikdy na Tebe nezapomenu…..

 7. Když jsem dostal od Květiny smsku s touhle zprávou, nemohl jsem tomu věřit. Stejně tak mi nevěřila ani Mo. Anka byl živočich, uragán, který dokázal oživit mnohou akci. Měl své, ale jeho akce byly fenomenální. Je to ten typ „virtuálního uživatele“, kterého jsem poznal někdy před 3 lety a od té doby jsme spolu absolvovali spoustu úžasných věcí… Rádi jsme se nazývali bráchové, to asi vystihuje vše… bude mi chybět… co bude… :o ((

 8. Anku jsem sice moc neznal, na srazy jsem příliš nechodil (byl jsem jen na jednom srazíku kdysi v Brně), ale podle toho, co píšou ostatní, to byl jistě fajn chlap… Čest jeho památce.

 9. Já nějak nevím, co napsat, ale něco musím. Srazy s Ankou byly neuvěřitelné akce a tolik srandy jsem si užil málokde jinde. Ze srandy jsem mu říkal taťko, on mě synku a prostě jsme se dokázali bavit takovým způsobem, že to často ostatní ani nechápali. Tondo, budeš mi chybět Ty i ty šílený srazy AD. Doufám, že někdo převezme štafetu :(

 10. jedno setkání s tebou ..ale bylo fajndnes ke mě dorazila zpráva,že na srazíku,kam jsem se nedostala díky dovolené umřel moc fajn chlap.stále nevěřím..ale usnul s přáteli..se svojí rodinou..navždy.měj se na druhé straně krásně..

 11. Já bych to malinko jinak než o svíčkách a o knotech, pojala bych to po ankovsku:-). Pokud máme všichni nalito, Tonda svou sklenici vypil možná příliš rychle, ale za to s obrovskou chutí, miloval ženy, miloval zábavu a uměl žít. Pravda, uměl by to určitě ještě 20 let, ale možná za těch svých 45 prožil věcí o kterých se běžným smrtelníkům ani nezdá. Nechodil za náma se smutnýma náladama, znali jsme ho veselého, znali jsme ho jako chlapa, který se snažil zábavu dělat a ne ji kazit:-) Tonda by si v téhle chvíli dal panáka a já si ho dám taky:-).Jsem ráda, že jsem ho znala, fakt:-)

 12. I když jsem Anku osobně neznala,zpráva o jeho smrti mě hodně zasáhla.Upřímnou soustrast všem jeho blízkým.

 13. Každému z nás někde hoří svíce, těm nemocným však hoří mnohem rychleji. Někteří to intuicí tuší nebo se dozvědí od lékařů, že jejich dny jsou sečteny. A je na každém z nich, jak naloží se zbývajícím životem, kdy jejich dnové běží rychle a zběsile, jak divocí mustangové. Většina odsouzenců složí ruce do klína sebelitování. Jen výjimečně zralé osobnosti dokáží zatnout zuby, nikomu nic neříci a dát si své životy do pořádku. Pak odejdou hrdě a se vztyčenou hlavou. Místo zkomíravého plamínku hřbitovní svíčky, ta jejich dohořívající svíce i z posledních sil plane tím nejkrásnějším, jasným plamenem& Važ si svého přítele, byl to opravdový Muž!

 14. Nemám slov. Ta zpráva mě dosti zasáhla. Byl svůj za každé situace.Jak píšeš,Mo,zemřel mezi lidma,které měl rád. Čest jeho památce.

 15. nemohu tomu uvěřit, stršné strašné strašné, neznal jsem ho, ale podle toho co vím, byl to hodný, laskavý a obětavý člověk, nemohu tomu uvěřit, rozum to nebere, tak je to nepochopitené, soucítím se všemi, které měl rád a kteří měli rádi jeho