Dnešní sada

Tak třeba Rómové přišli dnes před Úřad Vlády žádat  Čunkovu hlavu.Nechápu co by s ní dělali jako, ale přišlo si jich pro ni celých 150, resp. 150 demonstrujících mezi nimiž byla i ministryně bez tašky Stehlíková, několik neodbarvených blondýnek  a plešatých pánů s šedivými vousy bílé pleti. No, ale i kdyby 150, tak to nejsou ani všichni rómové z Vršovic, takže? Za rasistu považují Čunka asi spíš jiné etnické skupiny.

Nebo – inteligentní chobotnice si umí otevřít lahev, no fakt! Jedním chapadlem chytí flašku a druhým udělá uzávěrem kolo kolo" a je to, šikovná:o), ovšem, kdo by otevíral flašky pod vodou, že jo, dyť je to nesmysl!

Britové, tak ti už jsou na tom stejně jako my! 77% respondentů ( netuším z kolika) přiznalo, že projíždí svým partnerům smsky a mejly, 40% jich připustilo, že to dělají klidně i známým a kolegům v práci. Ženy přiznávají, že prohlíží chlapům kapsy a chlapi zas, že prohlíží ženám diáře a deníky! No tak konečně jsme taky světoví, nebo Britové?

No a pak, můj muž dneska přijel od doktorky s tím, že má alergii na kočky, dostal prášky, aby mu nevypadlo to levé oko co o víkendu vypadalo, že vypadne.

No, tak jsem mu zabalila když nemůže bydlet s kočkama chudák:o))

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *