Seriálově zmatená!

Možná spíš celkově televizně, ale stejně je to samý seriál, tak co:o)

Televizní jsem spíš posluchač než divák, vlastně by mi stačilo, kdyby ty TV pořady pouštěli z rádia, ovšem pokud dobře rozeznáváte hlasy, dáte mi za pravdu, že i poslouchat je matoucí, když totiž jen posloucháte, netušíte díky dabingu který používá stále stejné herce a není jich velké množství,  co to právě vysílají.

Dobré zmatky dovedou způsobit seriály Rakouské, tam mají patrně totální nedostatek herců a tak se stává poměrně často i to, že mrtvola z 5. dílu Rexíčka je v 10. díle najednou vrah! Divím se, že z toho ještě nezblb ten pes.

Přesto, že se živím, snažím se nepřepínat a tak "jedu" prakticky stále na Primě a na vybrané pořady si pak občas přepnu na 1 nebo 2. Někdy když procházím kuchyní usednu k programům o architektuře nebo cestování, nebo si prostě pustím hudbu.

Mé oblíbené seriály na ČT 1 jako třeba Aly nebo Sex ve městě, skončily a tak ta Prima a VKVčka, Chirurgové, Manželky, Sběratelé kostí, Myšlenky zločince, Policie NY, jenže………………..

Doktoři se mi moc nepletou, rozeznám ty Plastické od neplastických, taky ty z Chicago hope i ty z Pohotovosti – i podle jmen! bordel mám v policajtech a to dost velký. Myslím, že způsobeno je to jednak tím, že těch seriálů je moc, pak tím, že slyším každý desátý díl a prostě si myslím, že je to ten seriál který si myslím, že to je, někdy je mi to po zvuku divné a tak zapnu i obraz abych zjistila, že je to něco úplně jiného než jsem původně poslouchala.

V poslední době je taky hodně módní nastrčit třeba do dílu Pohotovosti policejní hlídku známou z Noční hlídky, když to pustím zrovna ve chvíli,kdy je tam ta hlídka, vůbec netuším, že se dívám na Pohotovost.

Ale proč to vlastně píšu! Díváte se někdo na seriál Policie NY? Zaznamenali jste takového toho tlustšího plešatého, staršího policajta? Ještě před cca 20ti díly měl tmavovlasou manželku a nemocného syna. Dneska koukám, leží v posteli s atraktivní mladou blondýnkou, která zrovna uspala holčičí mimino a přišla mu sdělit, že je těhotná. Nevíte prosím někdo, co se stalo s tou původní manželkou??:o))

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

26 komentářů u “Seriálově zmatená!

 1. Tomíkutolik mně blízkých lidí dělá tak zvláštní věci, které bych do nich neřekla, že raději vůbec nikoho niklam neřadím:-)

 2. ach jo….MOD, doufám, že mě neřadíš mezi sledovače růžových pojišťoven a podobných libůstek :-) Toto je právě a pouze občasná výjimka,když se mi nedaří uspat tu jednu z našich malých squoterek :-) Většinou jí to nějak udindá.

 3. TAKY NA TO OBČAS KOUKÁM A TEDA MUSÍM ŘÍCT ŽE CO SE STALO S TOU MANŽELKOU JSEM TAKY NEZAREGISTROVALA.. :O0.. :O)))Jinak s rozlišením nemám moc problém a některé seriály opakované víc než je zdrávo by člověk už mohl naspaměť citovat jak mrazíka! :o )) Třeba profesionály, policejní akademii (taková seriálový film:o), hospodu, hvězdnou bránu, wolkera.. :o )))

 4. TomíkuHorákovy opravdu neznám, teď jsem zkoukla kvůli Tobě opakování toho incestového dílu a myslím, že to bylo tak, že to nechápu:-))))) Taky jsem ale neviděla ani jeden díl Růžové zahrady, Šťastné pojišťovny a podobných libůstek:-)

 5. Teono já mám vodu z vlastní studny, teda u Labe a čerpadlo má tlak pořád stejný, pokud nezapomenu zaplatit proud:-))

 6. Ale takový Malý pitaval z vekého města to je ve srovnání s těma americkými balzámek pravda jako by tomumu bylo už sto let.

 7. Ty neznáš Horákovi MOD?…no to teda nevim, co posloucháš na ČT1 :-) Vidím,že máš základní nedostatky…….a hlavně, nikdo mi neodpovědělm,jak to tam teď vlastně je. To nikdo nesleduje Horákovi?

 8. Já tyhle pořady přímo ZBOŽŇUJU! Zalévám totiž zahradu podle televizního programu. Na nekonečné seriály a podobné projekty prostě nedám dopustit. To je panečku tlak vody! Sousedi disciplinovaně sedí u televizorů a já pak „dostříknu“ násobně dál, než obvykle. A proto volám: Jen houšť a větší kapky!!!

 9. Jak to tu tak čtu, přestává mě mrzet, že nic nevidím, jelikož v baru televizi nemám. Ach, co to melu, že mě to přestává mrzet… vždyť mě to ani nikdy nemrzelo.Ale Rexe poznám, jen se mi trochu míhají ti jeho páni.

 10. Mod.,tak to ti řeknu docela přesně! To byl křižník Potěmkin a od té doby a na jeho počest se v Sovětském svazu stavějí ty… Potěmkinovy vesnice!! :) )Lorr.: Přesně tak:)

 11. …???podle mě je zase trapný, že včera v Horákových řekli těm mladejm, že jsou vlastní brácha a ségra…Viděl jsem jenom konec…ale tohle je fakt úlet. Dostanu se k tomu jednou za sto let a vidím, že je to chyba. Už mezi sebou ti mladí něco jako měli???…jestli jo…no tak to je teprve superúlet…a musím si zabukovat všechny večery, co to dávají. Ten mladej se nezdá….nejdřív přefikne učitelku, pak zase ségru….

 12. VfBjá snad nemám problém s anglickými jmény:-)) mám problém s tím, že těch policajtů je mOC a mně se časem pak setře, kdo z nich patří do kterého města a na kterou policejní stanici. Vlastně už poznávám jen toho Rexe:-)))

 13. rakouské seriály jsou ZLO, když vezmu že německé seriály jsou jen vývarem z amerických a ty rakouské jsou tpak vývarem z vývaru…na Chirurzích mi vadí jen ten hloupý název (český – originál je správně dvousmyslný)BTW: drž se daleko od anime, když máš občas hokej v anglických jménech, tak ti různí Narutové a další hrdinové s velkýma očima a pytágorovkými obličejíky budou pro tebe peklem :)