Cestovní intirinti

To Vám je taková strašně moderní věc, tak moderní, že jsem se rozhodla, že to samozřejmě musím mít taky! Protože psát po dovolené, no to umí každý blbec, že jo:o)Takový itinerář je kromě toho, že je moderní, taky děsně potřebný, protože si do něj můžete jednak zapsat kam vůbec jedete a pak se kdykoliv podívat kdybyste to zapomněli.

Pokud jedete na dovolenou ještě s někým, třeba se svými přáteli, s kterými třeba nemluvíte,můžete itinerář vyvěsit i na web a kontrolovat si co kdo má sebou vlastně vézt, což je důležité, aby se nesešlo například moc vepřovek. Kromě dalších výhod je to skvělé i pro méně zkušené (například nemaje takový itineráž k dispozici, stalo se mi, že jsem do rozbláceného kempu přijela v saténových lodičkách) i jinak bezradné dovolenkovače.

Dovolená na spadnutí a já bez itineráře a tak jsem se rozhodla to napravit a podělit se o seznam věci, které sebou vezu na 12ti denní dovolenou do Řecka.

Sbalila jsem se do kufru, protože nemám ráda rozdrobené sušenky a nerada chodím 2 týdny v plisovaném doufajíc, že bude pršet a narovná se to.

Sebou si beru :

1 sklenici Nescafe (bez červeného hrnku)

1 pytlík Jihlavanky (kdybych dostala místo na Řeka chuť na Turka)

4 sáčky čaje ( kdybych byla nemocná)

4 sáčky cukru (kdybych byla nemocná a potřebovala si osladit čaj)

1 velké balení Be-Be Dobré ráno -oříškové (protože mám ráda dobrá rána)

1 celou Vysočinu ( kdyby mi přestaly chutnat caciky)

1 mléko na opalování obličeje s faktorem 4 a karotenem

1 tašku s hygienickým náčiním – šampon, mýdlo, kondicionér, tužidlo, lak, zubní pasta s mikrogranuláty, kartáček zubní, odlakovač, lak na nehty, krém denní i noční, šťouchátka do uší, odličovací tampony – na nehty, manikůra (tou si udělám i pedikůru)

1 tašku s maskérnou

1 fénkulmovací

1 kartáč na vlasy

1 osuška, 1 ručník na obliček ( protože mám ručníkovou obsesi)

3 kusy spodních dílů plavek (vrchlíky nemám) – 2 tílka do barev

pár kusů veselých svršků ( červené, bílé, modré, puntikované)

pár kusů smutných svršků (černé)

1 tenisky

1 pantofle ( pro Moraváky cukle)

4 gumové gumky do vlasů -černé

2 skřipce na omlazující vodotrysk – černé

10 balíčků papírových kapesníků (vyhazovacích), dají se použít různě a dají se i jíst

1 tupý nůž ( kterým se nedají uříznout ani vlasy slepené žvýkačkou)

A tím je seznam úplný, zákony obohacené o reformu bohužel nestihnu, budu nucena vybavit se jinou pokleslou literaturou a pokud jde o věci ostatní denně potřebné, nač vozit sovy do Athén?!:o)

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

13 komentářů u “Cestovní intirinti

  1. Marconypůvodně jsem měla Krétu, pak jsem to v poslední chvíli všem vyměnila za Korfu, to jsem ovšem netušila, že se „vydávám po stopách“, kdybych tušila, vybrala bych si něco jiného:-)

  2. ModHele Mod, a ke kteremu ohnicku se to des vlastne ohrat? :-) http://zpravy.idnes.cz/ohen-v-recku-polevil-situace-vsak-zustava-kriticka-f8l-/zahranicni.asp?c=A070826_085732_zahranicni_jan

  3. Lacono jo, do vlasů teňounké černé, takové co projdou i v NY:-). Žvýkací ne, já nežvýkám a TAMTU, no někde nějakou mám, Ty myslíš, že jako sebou?:-)))

  4. Teobez maskérny rozhodně ani ránu:-))kulmu potřebuju protože mám špatné vlasy a jelikož neplavu jak paní starostová, ale s hlavou pod vodou, tak bych chcípla druhý den, no a ten lak, nevím vo co de, ale moje nehty sou asi feťáci a když si je večer odlakuju a du spát jen tak, tak mě vnoci probudí příšerná bolest nehtů:-))), zkoušela jsem to prorazit, ale nedá se:-)

  5. Lorr.Nic jiného než Jihlavanka mě nenapadlo, protože mleté kafe nekupuju:-), párátka nepoužívám, ba ani nitě, mám zuby natěsno:-) Seznam prodiskutovat můžem a 4 gumky do vlasů stačí:-)))

  6. MOdJéžišmarjá,Jihlavanku…vem si Vašuta nebo přibal zelený korálky na žaludek.A kde máš párátka? Když teda oříškový sušenky-)))Hele pocem, to se musí ještě prodiskutovat, ten tvůj seznam…nedostatečné…velmi nedostatečné.-)))4 gumky…a do vlasů k tomu….no nevim,nevim…-)))