250 000

a čtvrtmiliontým čtenářem se dnes stal muž, který ani na svůj blog nechodí častěji než jednou za hodinu:o),

ano vážení a milí, je to @Teo, který se vzápětí velmi skromně přihlásil o gratulaci:o)

Milý @Teo, naše redakce Ti srdečně blahopřeje k tak významnému úspěchu a zároveň Ti s radostí v srdcích oznamujeme, že ses stal výhercem týdenního pobytu v PANELÁKU na Nové Harfě, takže se na týden staneš sousedem Vyvolených, k čemuž rovněž blahopřejeme ! :o ))

Dále sdělujeme, že prvním čtenářem druhé čtvrtmiliontiny se stal Gomba, který si ovšem jako pečlivější čtenář, pořídil i dokumentaci o tomto svém našlápnutí. Gombo, jen tak dál!!

/files/gomba.jpg

Příspěvek byl publikován v rubrice Chlubírna a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

13 komentářů u “250 000

  1. Já děkuji všem přátelům a známým,rodičům, Akademii a zvláště Modoně, která si všimla, že jsem se „strefil“. Sám bych si toho nepovšiml, jinak bych samozřejmě spáchal screenshot, jak poznamenal nevěřící Thomas Laco. Musíte se víc snažit, holenkové anebo se alespoň umět narodit!!! :) ))

  2. Kde je DŮKAZ?Nevěřím, že by to byl pro @Tea až takový problém pořídit otisk obrazovky s tím „správným“ číslem, ale přesto chybějící důkaz na věrohodnosti celé soutěže nepřidá. A to už vůbec nemluvím o tom, že se nikdo neptal doktora Talíře…