Tlustý vrací Topolánkovi úder!

dočetla jsem se v dnešním tisku.

Tak to zní nadějně! Zejména pokud se pánové přesunou z Poslanecké sněmovny a Kramářový vily, někam do ringu plného skutečného, opravdového a nefalšovaného bahna!

Těšym,  Tlustý po předchozí dardě vstává a ačkoliv je jeho hustá kštice plná bláta, zasazuje Topolánkovi pravý hák, ten padá, hubou do bahna, chvilinku poleží, ale vzápětí, ano vážení, už je možné vidět, že se nevzdává, jeho obličej pomalu vymlaskne z husté hmoty, jeho pravá ruka se natahuje a přes provazy ringu šmátrá po noze Ivana Langera….

V rohu vedlejšího ringu masíruje Kaťuša svaly Martinovi, připravujícímu se na zápas proti Miss Mokré tričko Kuchtové.

Opodál si prohlíží dresy opozice Kalousek s Čunkem.

Víte co, jděte už všichni do prdele s těmi údery a zásahy, sbalte si svoje fidlátka, prohlídněte si volné Trafiky a prostě jděte do prdele! U příštích voleb, ať už těch "malých", Senátních, nebo těch " Velkých",  nám ukažte nové, nezprofanované tváře, a nechte nás zase chvíli věřit, že to může fungovat slušně, poctivě, bez ran, podrazů a kradení, že tomu můžeme zase chvíli věřit! Aspoň další 4 roky, prosím!

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

19 komentářů u “Tlustý vrací Topolánkovi úder!

  1. No jo, Altner nějak nic:-(No nemysli, kdyby sem tam někomu udělali dirku na teploměr, přinejmenším by se to dé politiky nesralo tolik nixmachrů, snad:-))

  2. Zrovna jsem si při čtení na netu vzpomněl na Altnera. Nějak ticho po pěšině, ne? Atentát? Panebože, aby byl účinný, muselo by to vyluftovat najednou půlku sněmovny, senátu, krajských zastupitelstev, městských zastupitelstev, rad, různé dozorčí rady, obecní úřady, firmyvlastněné městem, státem, kraji, sekretariáty stranické, sekretariáty nestranické… to prakticky nejde provést:))

  3. Zapomínání patří do mé standardní povahové výbavy. Zajímavé je, že některé drobnosti si pamatuji léta beze změny a některé podstatné věci z předvčerejška ani náhodou… rusáci mají tu smůlu, že demokracie u nich není „doma“. Bohužel, jak jsem si přečetl, že Topol dostal další výhružnou sms, tak musím holt konstatovat, že ani u nás to není lepší. Jen o trošku. Průměrný rus si plete demokracii s vedoucí úlohou panovníka, průměrný čech si plete demokracii s anarchií (tj. s bordelem, ve kterém mu všechno projde).

  4. btw, nevím jak Zeman, já ho moc nesledovala, mě tak fascinovala ta bílá pěna u jeho hust,že jsem moc neposlouchala co říká, ale pokud jde o Klause, tak ten má na tomhle celém dost nezanedbatelný podíl:-(

  5. Kam.zapomínáš ( což chápu:o)) ), že já mám tu Rusofóbii v praxi natrénovanou tréningem trvajícím tak dlouho, jak Ty jsi mezi živými, no, smutný příběh:-)

  6. Mod., Klaus a Zeman, to byla holt jiná liga. Teď to myslí všichni upřímně, Parouback se dneska nechal slyšet (ten nadutý tón!), že by se NEBRÁNIL kandidovat na prezidenta. No, tak jestli se to stane, tak pak můžeš pomalu svou ruso-fobii začít trénovat v praxi;-)

  7. Svět je plný volných nebo „volných“ trafik, jen je potřeba znát ty správné lidi a buď na ně něco vědět nebo s nimi být echt zadobře. Myslím,že kupříkladu třeba já nemám šanci, abych se stal ze dne na den předsedou představenstva ČSA jako pan Tvrdík. Zrovna jsme to v pátek probírali v hospodě. Když nemáš čím uchvátit (maluješ, zpíváš, píšeš, skládáš, stavíš, projektuješ, bádáš apod.) a na čem se trochu proslavit, tak vlez do politiky. Tam nemusíš nic moc umět,stačí být na volitelném místě. jako pan Morava v Čechách a jako pan Čech na Moravě. Zleva, zprava, je to jedno. Klaus má pravdu. Politika je vyčpělá, ideje v nedohlednu, takže moc je cílem, jako to psal Zeman.

  8. Aduoo Trafiky bych se nebála, „zas něco vymyslíme“! No a o Cohenovi Ti budu vyprávět, neboj:-)Sem zvědavá na ten pocit:-)V Roudnici budeme mít v tom týdnu taky Nazarethy, na ty se zas chystá Filip:-)

  9. Lorr.když já Ti nějak strašně špatně zapomínám a pokaždé když vidím Tlustého, Langera, nebo ty Trafikanty z Klausových vlád, nebo z doby opoziční smlouvy, tak se mi ovírá kudla v kapse!

  10. Rojinaštěstí:-), mně se to letos moc nelíbilo, možná kdyby nebylo toho vloni,byla bych nadšená. No, jsem fakt ráda, že jsem doma:-)