Holinky

a různé úhly pohledu.

Vlastně jsem si je koupila už téměř před měsícem, hlavně kvůli tvaru, protože jinak jsem chtěla barvu bílé kávy, když ne černé, ale v mém čísle měli jen tyhle fialové.

Dost dlouho jsem nad nima váhala, paní prodavačka sice říkala, že mi budou slušet, když jsem blondýna, jenže, já nejsem blondýna a pak, boty nosím na nohách. Pak jsem si ovšem vzpomněla na své " dýchací " kolečko, co ho mám na CHOPNu a určitěho ještě nějakou dobu mít budu, než mi ho vymění za nějaký podstatně silnější driák, netuším v jaké barvě, a představila si, jak se někde svíjím ve smrtelné křeči, v ruce to kolečko, na nohách ty holinky, no a téhle představě se prostě odolat nedalo:o).

/files/holinky.jpg

Ochladilo se až o víkendu a tak jsem ze sandálů plynule přešla na boso do holinek.

" Ježyš" řekla Bára, a myslím, že to bylo ježyš a ne ježiš " ty jsou úžasnéééé!" a to neviděla kolečko:o)

" Proč máš holinky? něco se mi tím naznačuje? a proč jsou fialové?" vyslechla jsem v neděli odpoledne.

" No hezký! dobrá barva! vypadáš jako kdybys přišla z Reperbahnu:o)!" řekl večer Filip u Labe.

No, tak jsem si dneska objednala ještě ty k bílé kávě:o)

/files/butyf.jpg

/files/buty.jpg

Tak tohle jsou ty správné barvy:o)

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

76 komentářů u “Holinky

 1. zuzi, docela pěkná:-)díky, ale do kabelky takových rozměrů, by se mi nevešlo ani 10% běžně přenášených hraček, no a kdybych šla třeba do dividla, tak tam zas nepudu v holinkách, že:o))

 2. pěkné! fakt.. Mě na fialovou naučila segra – měla doma a občas i na sobě fialové kde co – teď ji manžel trochu krotí. Asi jí pošlu odkaz, ať se inspiruje. A neboj, že se potkáte ve stejných botkách – bydlí sice u Labe, ale na druhou stranu od Prahy, než jezdíváš ty :-)

 3. zuzito dedukuješ blbě:-)), nicméně fakt nejsou šílené, ale samozřejmě záleží na tom, co si k nim člověk oblíkne, k čeným a šedivým věcem jsou super:-) a mělas vidět, jak na mě koukali ve IV. U papuča :-) )))

 4. Fialový holínky jsou dobrej základ…Ale aby to mělo ten správnej oučinek a nevypadalas´ jako kolchoznice z Vidlákova na výletě v Prase, navrhuju fialovou kabelku a přeliv hlavy ve stejném odstínu! :-p

 5. … a hele .. to vpravo, myslím : Když se Ti přihodí něco, co se dosud nestalo, musíš zjistit co to je…. dedukuji, že to je to, že sis koupila ty fialový holínky. Safra, to je teda BOMBA! V tomhle budeš nepřehlédnutelná a každý blogger tě pozná :)

 6. Mod, vezmu na sebe kdeco, ale ty fialovky jsou šílený. Seš teda pěkně ztřeštěná, to je prosím pochvala!

 7. ratkoa tak to u nás jednou vystoupil před Alcronem z taxíku černoch a povídá “ Proboha, co je to za zemi, že bílí nosí černým kufry?!“ :-) )

 8. Elizono 25 cm sukně patří k tomu krešlaku, to rozhodně:-))) Já z těch dob nemám nic, a to jsem si myslela, že mě vyhazovací mánie postihla až v poslední době:-)

 9. Jé no máš pravduv přesně té samé fialce barvě jsem si v r. 86 koupila lodičky, a pak ještě červené lakovky a k nim velkou stejnou kabelku. Už ale mám jenom tu tašku, botky se smrskly, či nožička zploštěla, a nosí je tak od letoška vnučka. A já proč se jí tak líbily, no jsou zase v trendu. A jinak jsem v té době nosila bílé kozačky až nad kolena, dokonce tehdá dárek od mého muže, a k tomu asi 25cm sukni, no MOod, to byly doby, ach jóóó…

 10. Teoaha a složitěji už to nejde? btw, já ty holinky nemám na sobě, když sem doma jako!A nebuď hrubý, nebo dostaneš pár facek!;-)

 11. [37] Tak si sundej fialový holínky, dej „vlastnosti“ pravým tlačítkem krysy a zkopíruj odkaz do vyhledávače. Anebo víš co? Vyser se na to… ;)

 12. ja si pamatuju uplne vsechno :o )) A muj tatinek mi koupil hipisackou halenu v barvach semaforu a sukni s kozenymi trasnemi az po paty. Nenosila jsem ani jedno. Zjistila jsem ze jsem placha. Ze se v tom bojim :o ))Chodila jsem vzdcky v riflich a flanelove kosili. Jedine coolnes jsem mela finskou kudlu za pasem. V origin kozenem pouzdre.

 13. ratkoa nepamatuješ takovou tu módu různých oděvů a bot z krešlaků? Eliza by to mohla pamatovat!Měla jsem černý dlouhý kabát a bílé vysoké holinky a k těm holinkám pak ještě stejnou bílou bundu se zipem naboku a kraťasy, to byly pecky:-)))

 14. ratkosem si vzpomněla, že v roce 87 sem si koupila v Landshutu ve výprodeji lodičky s mašličkou v téhle barvě za 5 marek a taky dlouhý svetr a ačkoliv to v první chvíli tak nevypadalo, přinesly mi celkem štěstí! Krom toho se dá tedy úspěšně konstatovat, že rok 86-87 byl plný takových pastelových barev ( koupila jsem si ještě lodičky cyklámové a tyrkysové barvy).

 15. Myslím, že je právě doba, kdy dozráváRulík zlomocný. Myslím, že ten jediný by v tvé konkurenci obstál jako patřičný nápoj.Ale na druhou stranu, máš to jistý, že až tě potkám, tak tě nepřehlídnu.

 16. [15] Báro, já si je obout, tak k tomu potřebuju ještě kostým muchomůrky fialové;-)Popravdě, já si je dobrovolně a vážně obout, tak prosím, abyste mě do té Opavy neprodleně transportovali…

 17. Bároboty pro Auru jsem včera koupila přes net, snad dojdou, stejně jako ta bílá káva, no uvidíme.Tehdy taky měli spoustu bílokávových, ale jen v jiných číslech, možná je tehda všichni kupovali a přetírali na fialovo:o)))Jinak jo, asi si ty fialové koupili, aby si je přetřeli a nebo se vydali na ten Reperbahn:o)

 18. Zrovna jsem se vrátila z tažení po obuvnických obchodech, kvůli botám pro Destruktora a ty tvé holinky jsem potkala též. Měli spoustu bílokávových a už jen dvoje ty crazzy fialové…ale nic z toho neodvozuji…asi si je všichni koupili, aby si je přetřeli.

 19. [16] a [18] Jsem také dobytek (vůl ještě nee ,-) protože bych je taky přestříkal na nějakou jinou méně fuj barvu.Až zase někdy pojedu do Práglu, obuj si raději ty objednané bílokávové, snad je do té doby koupíš :o )

 20. ratkokaždopádně je to skvělý komentář:-))), až napíšu nějakou knihu a vydám ji, tak Ti ji nejen věnuju, ale taky podepíšu:o))

 21. neda se to prestrikat? Pokud vim tak existuji i kremy, kterymi by se to dalo zatrit a vytrit a pak by to treba vypadalo ze to sice je furt lila ale obnosene :o ))

 22. Místopřísežně prohlašuji že jsou úúúúžasné a k Mod se hodí i bez kolečka.Tohle si prostě každý dovolit nemůže a o tom to je. Já si je obout, tak ani jedno oko nezůstane suché :-D

 23. Kam.„moje“ zelené, jsou takové ty vlasy, co nejsou ani černé, ani blond,ani zrzavé, ba ani hnědé s odlesky dubové kůry, jsou prostě zelené:-)) Takovou barvu vlasů má spousta mužů a pod všelijakými přelivy, ji má rovněž spousta žen!

 24. KaFky kroužící po zahradě takto popisují? Nevím čemu říkáš „zelené vlasy“, ale pokud by se tvoje „zelené“ mělo blížit přibližně mé představě zelené, tak by si měly kaFky pořídit nové spektroskopy na oči;-)

 25. [4] Ale mně tohle nechůtná ani trochů! Je to sice hůůůstýýý, ale to jsou vanilkový zmrzky taky. A přitom jsou tak hnůůůsnýýý! ;)

 26. Kam.no vidíš, to není zas tak špatné místo pro dovolenou:-))Blonďák asi nejdi, podle popisu kaFky je Tvoje barva vlasů taková, co jí říkám zelená:-))Ve skutečnosti jsou tmavší, i to kolečko:-)!