Kam se řítí Evropa2?

Nebo spíš do jaké?Evropu2 poslouchám jako rádio alternativní, tedy v případě, že to moje nemá signál, takže na Evropu většinou přemáčku při dojezdu k Labi, a nebo i jinde.

Jedu tuhle z aTeova, poslouchám Maximum muziky a snažím se moc neposlouchat redaktory, či co to je, už dřív jsem si totiž všimla, že těm džoukům, či co to je, moc nerozumím, no co, říkám si vždycky, hlavně, že jim to připadá veselé a smějí se tomu sami… , takže,  jedu takhle z aTeova a v tom slyším, že se brzy dozvím, Co dělala včera Agáta Hanychová"! a fakt, dozvěděla jsem se, během těch 50ti km 2x, že jí ukradli v nějakém baru peněženku, inu, zajímavá informace, pokud to mělo být míněno tak, že cizí neštěstí člověka potěší.

Předminulý týden, cestou na Moravu, jsem se dozvěděla během necelých 400 km  Co dělala Agáta 9x, a to ne, že bych se nějak courala, jela jsem jen 3.5 hodiny. Zase to bylo o tom, že byla v baru a zas ta peněženka, ovšem, došlo k posunu, nějaká Mesárošová prý totiž říkala, že si to Agáta vymyslela aby se zviditelnila, říkal Bouček.  Fakt 9x.

Cestou zpět v pondělí, zase Agáta, ale bylo to dopoledne, asi měli víc práce, tak jen 5x! Budete možná překvapení, ale včera" byla Agáta zas v tom baru a říkala, že Mesárošová je kráva a nehodlá se o ní bavit! Pak ještě taky říkala, ale jen 2x, že je opravdu těhotná a na otázku Boučka, jestli ví s kým, odpověděla, že ASI JO.

Přeladila jsem  to Maximum Blábolů už před Jihlavou, možná proto jen 5x.

Asi nejsem cool, pomyslela jsem si, ovšem, pokud je cool Agáta Hanychová, asi je to dobře, že nejsem.

Včera, cestou s pyžámkem, mi rádio hodně chrastilo a tak jsem znovu zmáčkla ten čudlík 88.2, zrovna započala, patrně parodie, na Šokující motoristickou kampaň, která by v TV a Rádiích měla odstartovat dnem 1.10., v podání Rádia Evropa2, vypadala asi nějak takto

 Bu,bu,bu!"

 Vrrrr !"

 BAF!"

Tak jo, možná nejsem cool, ale určitě nejsem kretén, abych si nechala do hlavy prát tolik trapných debilit pokaždé, když mi nehraje jiné rádio!

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

26 komentářů u “Kam se řítí Evropa2?

 1. Mám obavy, že tenhle sestupný trend mají skoro všechna rádia. Některé se časem vzpamatuje, z jiného je pak Evropa 2. Mě nejvíc pije krev, že některou písničku opakují 100x denně, až ji člověku znechutí. Blbé kecy se dají postupně odfiltrovat, nebo aspoň tedy já je obvykle nevnímám. E2 jinak neposlouchám, ale na chalupě je to jediné nečeskorozhlasové rádio, co se dá chytit.

 2. No v autě nejezdím, páč me nechtějí věnovat ŘP. Ale od kud vím, že tolik opakují písničky je, že kolegyně má E2 v práci zaplou pořád

 3. Birkovevzhledem k tomu, že v autě jsem většinou maximálně hodinu, dvě, výjimečně 4, tak se ty písničky zas tak moc neopakujou, takže se to dá vydržet:-)

 4. nechce se mi čístvšechny ty komentáře. Ono se vůbec nějaké to radio dá poslouchat. Ani jedno, jelikož hrají neustále to samé. Když 5x za den slyším jednu a tu samou písničku, tak jsem agresivní.

 5. Agátu a spolto také neberu, ale když je politické okénko je to jenom v jiných barvách na stejně blbé téma. Takže to chce opravdu přesedlat na CD. S našima mrňousama jezdíme teď s naplno puštěným souborem Alexandrovců. Přeji vidět pohledy z okolních okének, třeba na křižovatce či u benzínky. Malým se to tak strašně líbí, že si myslím že zapomenou i na dětské říkánky typu Pec nám spadla, a spustí ve školce Ej úchněm!

 6. Kam.Cohena v komerčních rádiích pro puberťáky fakt nehrajou, toho je možné občas slyšet na Rádiu Beat ( zdravím Dagu:-) ).

 7. Některé ranní fóry nebyly vůbec špatné, ale celkově E2 hodnotím dost blbě. Pořád ty stejné písničky, stokrát za den obtočili první tři příčky nějaké aktuální hitparády, že tam dneska hlasují převážně věkové skupiny 9-13let, podle toho to pak vypadá. A to, co popisuješ, to muselo být fakt na fuck… A ani jednou nehráli Cohena!:)

 8. Jen tak na okrajz aTeova neznamená od aTea! Já v tom prostě nejedu – ani v tom autě, ani v tý kauze s Evropou2. Tolik na vysvětlenou pro eventuelní šťouraly… :)

 9. Já v autě ráda poslouchám různé Izery a Krampoly a jim podobné, to se pak klidně stává, že stojíme v zácpě, okolo všichni nadoraz vytočení my se řežeme smíchy. Na E2 se vyklašli.