Čečna – konečné řešení

Knihovna Václava Havla pořádá v Galerii Montmartre výstavu fotografií Adama Borowského Čečna – konečné řešení", jejíž vernisáž se koná od 17. listopadu v 15 hodin.

Dále pak Galerie Montmartre, Řetězová 7, Praha 1 – Staré Město, denně 12 – 18 hodin
od 18. listopadu do 14. prosince. Vstup volný.

O výstavě říkají, že je kontroverzní, na mnohých místech byla zakázana a po prvních dnech zrušena, což ale v tomto případě určitě nehrozí a tak máte, zejména Vy,kteří jste z Prahy a okolí, ale také Vy, kteří se do ní vypravíte třeba na předvánoční nákupy, zajít a podívat se, jak může "konečné řešení poRusku" vypadat i v 21 století.

Pokud Vás pak při prohlížení fotografií napadne, že je to nějaký omyl a někdo tam propašoval fotografie z koncentráků 2. světové války, pak bohužel, není tomu tak :-(

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Žhavé téma a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>