Česká pošta je nemocná!

Česká pošta, ČSAD a ČSD, 3 největší bordely od nepaměti, kdyby na nic, tak na tohle jsme se mohli vždycky spolehnout, a tak jsme se naučili chodit na autobusy a vlaky na poslední chvíli, protože stejně nikdy nejely včas, a naopak poštu posílat dřív než brzy, protože včas nikdy nedošla.

První várku trapných papírových blahopřání jsem posílala už počátkem prosince s tím, že než dojdou, bude to tak akorát.

S tou druhou jsem se vypravila na poštu u Labe raději v pondělí hned popoledni, krutě se mi nechtělo, ale říkala jsem si "NoVánoce,, pondělí -pondělí, 24. je ve středu, tak snad by ten týden mohl stačit a úterý je prostě rezerva!"

Když mi včera, v úterý, odpoledne Gomba poděkoval za přání, myslela jsem si, že si dělá legraci, ovšem, záhy na to, se po icq ozval tomík a taky děkoval za přání, a jelikož jemu, jsem to neavizovala, bylo mi jasné, že to není žádná sranda! Ovšem, na rozdíl od Gomby, bydlí tomík v prdeli děsné, kam když přijedete, podá Vám packu na přivítanou, nebo na dobrou noc, liška.

Večer se ozvala Bára a sdělovala mi, že došel doporučený dopis, odeslaný rovněž v pondělí odpoledne spolu s trapnými přáníčky. To mě vyděsilo, protože doporučený dopis, odeslaný od Labe, doručený během 24 hodin do trochu menší prdele ( střediskové:o), než je ta, v které bydlí tomík, to na mne bylo moc, tím spíš, že všechna 3 místa se nachází na Moravě!

Aby toho nebylo málo…….. Včera kvečeru mi volal můj otčím, že jde právě z pošty ve městě F-M, vzdáleného 400 km od Vltavy, odkud mi poslal DVD s "filmem z Vánočního Staromáku".

No nevím, jestli mi to budete věřit, ale ten dopis jsem měla dnes ve 13.05 v poštovní schránce!

No dá se tady ještě vůbec na něco spolehnout?

Příspěvek byl publikován v rubrice Tož su magor nebo nesu? a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

28 komentářů u “Česká pošta je nemocná!

 1. cattohle stávalo svého času 10,-Kč měsíčně:-), zda „to“ chodilo líp netuším, když člověk nedostává poštu, zjistí to většinou až když ho někdo žaluje a pak soud vydá rozsudek v nepřítomnosti:-/

 2. Asi jak která pošta… pač ja jsem si zařizoval dosílku (pro neznalé poštovních termínů přeposílání pošty), jednou reklamoval, že to nechodí… spravilo se to, poslali mi pár dopisů správně, a pak se to opět nepodařilo. Výsledek: Za 600 Kč (půlroční přeposílání) správně dodali 4 dopisy, všechny ostatní pravděpodobně zahodili. Bohužel včetně faktur, o kterých jsem nevěděl :o (

 3. Zrovna včera jsem nadávala na Českou poštu jak dlaždič.Do dvou dnů vám doručíme zásilku a ona přijde 4. den. Mno, hlavně, že přišla.Na peníze už čekám týden, tak uvidím, zda se dočkám.

 4. Z naší Prdele jsem kdysi z prdele poslal pohlednici kolegovi, bydlícímu jen 10 minut šalinou ve stejné Prdeli, jako já, leč všecek text byl psán azbukou. Nevím, kde udělali soudruzi z naší Prdele chybu, ale přísahám, že ten pohled z Prdele do Prdele šel rovné 2 měsíce a doraziv, byl ověnčen razítkem MOCKBA. Nekecám, bez prdele!

 5. off topicButeo a Mod., udělali jste mi radost.Ty svátky vždycky přijdou tak rychle, že než se rozhoupu koupit přání, jsou za námi… no Váha…no:) Pošlu e-milem!

 6. Jsem už ve věku,kdy kavalířství už nemám zapotřebí. Omluvil jsem se za své dva nepřístojné výroky, ale nehodlám brát vinu pouze na sebe. Stále tady zůstává otázka nabourání se do mé soukromé části blogu, řada nevhodných narážek a posílání až tam. Taky stále neznám jméno toho poťouchlého donašeče. To vše jde dořešit mimo širokou čtenářskou obec a na to je do léta, než rozkvetou kytky na zahradě, z kterých by mohl natrhat tu kytku na mou omluvu času dost. Takže teď jen přeji Šťastné a veselé Vánoce a v novém roce dobré zdraví a další dle vlastního výběru

 7. Mod, to tak určitě bylo, jak říkáš. Ale celkově se mi často děje, že jeden den klikám v nějakém e-shopu myší a druhý den to mám na stole.

 8. buteono jo, kde jsou ty krásné časy, kdy člověk čekal na psaníčka dny, týdny:o)To má být omluva? za šukadéru a tak? Tak jo:o), a pro puget si klidně dojedu:o)

 9. Možná to vtzala ještě přes Gombovnu a tomíkovnu a pak slítla do prdele okresní, aby se poptala, jestli mi náhodou někdo něco neposílá k Vltavě :o )

 10. Bárotohle mi n e d e l e j!, to by znamenalo, že ta paní u přepážky, co jsem jí ten dopis svěřila, sedla neprodleně do auta, a jela k Vám, a tam u Vás našla tu volací paní, aby jí předala ten dopis! No to je strašný!

 11. A to jsem ti ani neřeka, že v úterý hned ráno, kolem osmé, když jsem byla už z domu, mi volala pošťačka, že má pro mě doporučený dopis, ale je tak akorát, že nejde nacpat do schránky, tak kdy budu doma, že se ještě staví.

 12. Nevydržel.Vše je v lidech.Nicotné, v těch obyčejných nás dole a velké .. víme a já klidně můžu hodit jméno i sedm. Nezájem. Zájem o vztahy mezi slušnými lidmi /ma/?Nemám čím dojet s udobrovacím pukétém, ale uznávám , že mi dosavadní stav vadí.