Magnety

aneb, ukaž svou lednici!

No tak, proč ne, že, každý máme nějakou tu úchylku, kterou někdy představují i trpaslíci:o)

Já teda hromadím kde co, ale pokud si dobře vzpomínám, tohle začal kdysi dávno Filip ( a že si vzpomínám dobře, tak o tom svědčí i současný stav lednice u Labe, na kterou jsem jisto jistě nikdy žádný magnet nedala!), viděl to myslím na nějaké americké lednici, no a tak jsme začali sbírat magnety.

Zpočátku se i u Vltavy nacházely na dveřích, ale jednu dobu jsme měli lednici v poměrně úzké chodbě a někteří z nás, svými těly, magnety soustavně shazovali, a tak se magnety přestěhovaly na bok a už tam zůstaly.

Jak vidíte, nemají žádný účel, krom lapání prachu, některé vypadají jako živé, některé jako mrtvé :o)

/files/lednicedoma1.jpg

Vidíte, na dveřích ani ťuk:o)

/files/lednicedoma3.jpg

No a u Labe

/files/lednicechal.jpg

(Ještěže po mně nikdo nechce vidět obsah, zejména ten Vltavský pohled je tristní:o) )

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

13 komentářů u “Magnety

  1. tučňák je stejný u Vltavy i u Labe:-), ta malá mašinka vedle něj je skutečně telefon a krom toho dalšího pod tučňákem, jsem měla ještě anglickou červenou telefonní budku, asi bude někde pod lednicí:-). Jo, vajíčka taky můžu, pak se mi ještě líbí ten salát od MeCa a americký nákup v sáčku:-)

  2. Libi se mi nejvictucnak od Vltavy a ta mala masinka vedle neho, akorat nevim, zda je to telefon z prvni republiky nebo lisovacka na testo… Jo a taky ty malinkaty vajicka v krabicce. ;o)))

  3. Kam.to máš těžký, většinu těch magnetů jsem dostala, na lednici, nemůžu je vyhodit:-)Horší bylo,když jsem sbírala kachny a husy, některé byly i 1 cm velké, některé zas 20-30 čísel, taky se to blbě oprašovalo:-))

  4. Nejlíp myslím vypadá ten nesežranej preclík a pomeranč, ale nejvíc se mi líbí na slepice(nahoře), kráva ( pod ní, tu mám z Řecka) a Medvídek ( třetí vpravo odshora) :o ).