Anděl

Trochu se podobá tomu z prosvětleného Staromáku, trochu…Přicházející Vánoce mě letos nějak nedojímaly, už to není co to bejvávalo, v posledních letech mě nedojímá ani Novoroční projev, jsem nějaká víc a víc otrlá, napadlo mne nedávno, jako bych chodila do školy flegmatismu:o).

Dnes nám přišel děkovný dopis jedné charitativní organanizace, spolu s přáním všeho dobrého v příštím roce, a v obálce bylo přiložené barevné Vánočně Novoroční přání z předaleké Africké země.

Otevírám je, na levé straně je tužkou napsáno

Merry

Christmas

And

 

Happy

New Year

 

Na pravé straně je tužkou nakreslený Anděl, možná je trochu obkreslený, ale to není důležité.

Důležité není ani to, že ta malá holka vlastně ani neví, pro koho Anděla nakreslila.

Důležité je, že může vzít do ruky tužku a na čistou bílou plochu už dokáže napsat podle předlohy pár slov v jazyce, ještě nedávno neznámém.

A pak, ten Anděl….

Zvládnout tohle otrle, na to by mi nestačilo ani pět VŠFlegmatických.

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

8 komentářů u “Anděl

  1. Bároon ten letošní sumasumárum nebyl zas tak špatný, i když proti tomu předchozímu stál totáln za hovno:-). nu uvidíme,buď bude hůř,nebo líp,nebo stejně, a stejně s tím moc nenaděláme:-)

  2. Tomíkuklidně si jen čti, i když, neco dodat má určitě sem tam cenu:o)Taky Ti přeju krásné Vánoce a hodně dobrý ten lichý rok, co je před námi!

  3. hezké vánocePřeju tobě MOD, a všem tady hezké Vánoce. Znáš mě trochu…Čtu , ale moc nepíšu :-) Nějak mi přijde, že nemá cenu co dodávat, když to tak hezky píšeš ty…. :-)

  4. Hmm,ctu si to porad do kola, ale stale me to nuti na ten refresh :) Jinak otrly jsem uz taky, snad jen ty deti to trochu tlumi (ty ocicka a usmev). Jinak vsem preji to co se vlastne prat ma, takze klid a pohodu (detem ty darky) :) .

  5. Nedávno jsem měl ve schránce balíček s obrázky od umělců malujících ústy a nohama. Vydalo je nakladatelství UMÚN. Obrázky byly ve formě vánočních přání, jmenovek na vánoční dárky a papírové ozdoby – andělíček. Moc hezké :-) Na účet jsem přispěl, přání rozeslal známým a andělíčka, vlastně dva, mám na očích, abych si připomenul, že né každý má vánoce takové, jaké by si přál.Možná se hodí i tohle k připomenutí http://www.youtube.com…hz1qIFrWXg