Kačenka, mimi, sporák a roboti

a má hlava je včelín!Zlatu přinesl Ježíšek pískací kačenku, včera si pískala celý večer, dnes od půl osmé ráno, bohužel na polštáři vedle mé hlavy.

Čaky přinesl Ježíšek k Vltavě mimi, šílené mimi, mimi pláče, něco mele, vrtí hlavou, nohama a bříškem, taky krká a prdí. Mimi si žije svým vlastním životem a všechny ty zvuky se z něj ozývají střídavě a neustále.

Čaky a Gremlini přijeli dnes, podívat se, co jim naježil tady. Přijelo i mimi…..

Čaky dostala sporák s multifunkčními plotýnkami, troubou, mycím dřezem s tekoucí vodou. Sporák si žije svým vlastním životem, jedna plotýnka předstírá, že se na ní v pánvi dělají volská oka, druhá, že se na ní v konvici vaří voda, další dvě nejsou tolik slyšet, ale v troubě prská pečící se maso, vodu do konve je potřeba neustále dolévat z kouhoutku, z konve pak do hrnců, pánví a hrnečků. Nezbytné je uvařit vejce, maso, rybu, zeleninu. Sporák vydává cca 20 různých zvuků, vedle ležící mimi se směje, naříká, krká a sem tam si pšoukne.

Gremlini dostali boxovací roboty. Roboti pochodují dopředu, dozadu, do stran, točí se, rozdávají pravé háky, nebo si jen tak buší do solaru, každý pohyb má svůj zvuk, bohužel se nikdy nepohybují oba stejným směrem. Roboti boxují do sebe, do toho, či onoho Gremlina, do židlí, sporáku, Čaky, mimi, do pes.

Zlato pobíhá mezi Gremliny, Čaky a mimi, předvádí jak kačenka píská a nabízí ji k zapůjčení.

Adam nepřetržitě hovoří o pípách, sudech a kurýrech, přičemž se snaží překřičet Čaky, mimi, sporák, Gremliny, roboty a kačenku.

Kočky visí ve výšce dvou metrů na závěsech, Gerinka si zalezla do postele a přikryla si hlavu polštářem. Na sklonku podvečera jsem zahlédla Tínu, jak uvažuje nad možností, poprvé vživotě vyjít po schodech do patra. Dida evakuoval do své komůrky v patře a patrně za sebou zavřel dveře.

Bábo koukej jak boxuje!"

To je moje bába!"

" Moje mimi!"

Ne, to je moje bába!"

Bábo na mimi!"

Mámo, já jedu!"

Mámo, puč si na chvíli kačenku!!"

Zvoní telefon  ……. proboha, rychle odtamtud vypadni!:o)) 

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

19 komentářů u “Kačenka, mimi, sporák a roboti

  1. No a my blazni jsme jim koupili za hrisne penize nintendo,a oni si pustej hru, ne aby ji hrali, ale aby poslouchali tu doprovodnou muziku, ze se jim hodi na jejich disko tance. ;o)

  2. Cheorchiojojo to bude ti samí,ale jestli ještě někdo žije,netuším, já je všechny odvezla v pátek vpoledne i s roboty a sporákem:-)

  3. Mí sousedénechápou, že jsme neprodali původní starý domeček. Místo trucovny jsme prý mohli bla, bla, zajímavé je, jak se ty priority u několika blízkých sousedů liší. Teď, když si čtu tento příspěvek a přiléhavé komentáře, je mi jasné, že řádění všech těch potomčíků je radost a patří to ke svátkům, já se taky každý den s nimi těšil, ale zas v mém věku nemusí být všeho až příliš. Komando destruktorů /promiň Báro/, si myslí, že je zde zima a nezařízeno /v předsíni mi prožrali dřevokazy stropní trámy/. Vše roztahané na svém místě kolem PC a ani všetečka sousedka nekontroluje, zda jsem utřel prach na rámech obrazů. Omlouvám se majitelce blogu, že jsem si tady přidal příspěvek, ale fakt se mi nic už dnes nechce tvořit. Pokud vadí, vymaž ho, mě to nevadí. Přeji všem dámám pár klidných odpočinkových dnů

  4. Musím jít spát, ráno se nejprve vzbudí Zlato, pak kačenka,mimi, Ňuňa, pak Čaky, to všechno tak zhruba v půl 8. Pokud se mi podaří je v tichosti nakrmit a pustit Čaky pohádku, je naděje, že Gremlini budou spát do 9ti a já tudíž taky!

  5. Ale mohlo být hůř, Filip chtěl ještě koupit Čaky mikrovlnku a Gremlinům ponk,naštěstí jsem to zakázala, jinak to mohlo být doplněno ještě pípáním trouby a mlácením kladiv:o)