Každá stovka dobrá

pro paní, které " čert sere " na jednu hromadu už řadu let!

Nevím, jestli jste 8.3. sledovali Televizní noviny na Nově, možná i jinde, pokud ne, na to, co se stalo paní Lence, se můžete podívat zde   ( kurzor si posuňte zhruba na 16.35 času vlevo v rámečku přehrávače).

O tom, čím vším už paní Lenku od roku 1985 život počastoval, si pak můžete přečíst zde. Na téže stránce charitativního projektu Centrálního registru dlužníků ČR, pak vidíte i číslo konta založeného pro paní Lenku, a pokud si odkliknete v dolním rámečku detaily stavu účtu, uvidíte přehled plateb, které od 9.3. poslali lidé, kteří reportáž viděli, paní Lence na zakoupení nového auta. V seznamu jsou i vysoké částky, ale převažují příspěvky ve výši 100,- Kč.

Sto korun není moc, co Vy na to? :-)

Příspěvek byl publikován v rubrice Žhavé téma a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>