Je libo byteček?

S obchůdečkem či kancelářičkou?

1.9. uplynuly 2 měsíce od chvíle, co věci paní Vyhulené skončily bez použítí práva v převelikém kontejnéru. Byteček se musel vyspravit od podlah až po stropy a musela se do něj znovu zapojit elektřina, což bylo možné až po provedení revize.

/files/hkuchynka.jpg

/files/hul5kuchyn.jpg

 

/files/hobyvacek.jpg

/files/hul2pokoj.jpg

 

/files/hpokojicek.jpg

/files/hul3pokoj2.jpg

 /files/hkoupelnicka.jpg

/files/hul1koupelna.jpg

Když nepočítám, že za předchozí rok a třičtvrtě bezplatného používání bytu,  služeb a elektřiny ze společných prostor, jsemna paní Vyhulené prodělala cca 200 tisíc, tohle už včetně kontejnéru a té revize, přišlo jen cca na tisíc 50.

Ale teď je jako nový a připravený k pronajmutí, včetně přilehlé komerční prostory, na které jsme prodělalii díky zvláštnímu krachu firmy asi jen 50 ( včetně revizní zprávy a nového připojení elektroměru.

/files/hul4kram.jpg

Ten sqotový dům vedle prý nechává majitel zchátrat tak, aby mu úřady nakonec přikázaly ho zbourat, což mu nepovolili při žádosti o vybudování nové stavby….

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>