Skončená dražba a vzpoura strojů

 Přesto, peníze Olince dnes odeslány!

Dražba ve prospěch Olinky Joklové skončila sice až v sobotu vnoci, ale špatit se to začalo už o pár dní dřív. Možná i vy patříte mezi ty, jejichž komentář, tedy možná i požadacek, se nikdy nezobrazil, mně zhruba od čtvrtka, sežralo bloguje komentářů nejméně 20.

Ale nejen komentáře, polosežralo mi i texty ve střevech blogu, prostě co jsem do článku připsala, to tam většinou je, ale jen v těch střevech, v článku samotném se to nezobrazilo.

Takže, abych to shrnula, všichnim, kdo něco do dražby vložili, nebo něco vydražli, už všechno vědí, někteří už dokonce své předměty i mají.

Jediný, s kým se mi zatím nepodařilo spojit je paní Obermannová, takže Edita má zatím “ vluftu“ knížku, ale snad se to brzy napraví.

Další malý zádrhel je, že se už od pondělka nejstem sto ani tisíc dostat na svůj bankovní účet, protože krom bloguje mi stávkuje i internetové bankovnictví, odkud a mne zírá pouze červený nápis UPOZORNĚNÍ: Omlouváme se, služba je nyní nedostupná, zkuste ji později.

Zkouším to, a jakmile se mi to povede, pošlu peníze Olince a následně všem, kteří poslali peníze, potvrdím jejich příjem!

Za absolutní královnu dražby vyhlašuji squire, která přesto, že se v minulém týdnu stěhovala z Německa zpět do ČR s celou rodinou, dokázala najít co do dražby vložila, taky to zabalit a poslat.

Děkuji vám všem za vaše dary, za vaši snahu pomoct jakýmkoliv způsobem, i za to, že jste měli vůli seznámit se s nemocí Motýlích křídel.

:o )

 /files/olinkabanka.jpg

Myslím, že peníze mám ode všech, kromě Moniky a Skiathose….

Paní Obermannová se mi už sama, bez urgence ozvala, věci pošle, takže už nemám špatné svědomí ani vůči Editě:o)

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

23 komentářů u “Skončená dražba a vzpoura strojů

 1. Ještě musím dodat, že na základě naší vyhlášené dražby, obdržela Olinka na přímých platbách na svůj účet dalších téměř 6.000,-Kč.

 2. Zítra posílám zásilku Editě, Christabel a Olince.Pokud jde o platby, zaplatili všichni, kromě Moniky, která dluží 500,-Kč.

 3. Vida, a já svádím problmy s bloguje a svůj předpotopní počítač:))Každý příspěvek napsaný v rozhraní bloguje posílám do reality asi pětkrát. Dám publikovat – chyba. Zpět – publikovat – chyba. Pokoušíte se připojit bla bla… ale jsem vytrvalá a napošesté najednou žádná chyba a Příspěvek byl přidán. S komentáři mi to napíše Čas vypršel, příspěvek zahozen, ale stejně to tu je.

 4. Doprčic, dala jsem ktualizovat stránku, abYch se přesvědčila, že můj koment se opravdu neuložil, poslal jsem ho znova a je tu dvakrát, grrr. To bloguje mě začíná rozčilovat.

 5. No, kdyžtak vymyslím něco do dražby, nějakou skvělou věc. Dík za technickou odpověď – používám Mozillu. Režim kompatibility … vyhledám.

 6. Mod., díky za vyhlášení, ale ono to bylo jinak – knížky graverovi jsem poslala právě z Německa ještě před stěhováním, ještě před apokalypsou, takže pohoda. Za naprostý zázrak ovšem považuji, že se mi povedlo potom už v čr najít ve všech těch bednách flash disk s certifikátem a manželovu českou sim na potvrzovací sms, abych mohla poslat peníze…:)

 7. Děkuji všem, kteří dali do dražby věci i těm, kteří si je koupili. Moc to pro mě znamená. A dík Modoně s Ostrovankou. [119] Olča mail 04.04.2012, 17:51:37

 8. Liškonení vždycky doma na to, aby člověk mohl dražit, hlavně takhle nepokračuj, abych nemusela dělat dražbu pro tebe:o))Pokud se ti nezobrazuje perex a máš problém s fotkama= to mi začal dělat svého času comp u Vltavy a musela jsem začít používat Operu, ta jediná mi funguje u bloguje tak jak má, všechny ostatní najednou přestaly s bloguje spolupracovat:-(

 9. To není problém rychlosti internetu – bloguje.cz padá na timeout vcelku pravidelně.Pokud se ti nezobrazuje vkládaný obsah boxů (nejen perexu) a používáš MSIE 8+, zapni si režim kompatibility.

 10. Teď se mi smazal koment :( Mně blbne rychlost internetu. Každou chvíli "Spojení bylo přerušeno, čas vypršel…"Perex je pro mě při psaní neviditelný, ale na webu se mi zobrazí. Dražby jsem se neúčastnila, protože peníze zahučely do kocourka a před týdnem jsem se navíc dověděla, že jsme nevydělali dost, takže čtvrtletní odměna nebude. Tak jsem na nule. Přinejlepším.

 11. Trapná technika. Mně se neukazuje perex, když ho píšu. je neviditelnej. A doma mi internet blbne; než se otevře stránka, sedím několik minut a čučím, fotky se neukládají na net a tak :( Dražby jsem se neúčastnila, protože teď nemám prachy,vrazila jsem je do kocoura. A teď jsme se dověděli, že čtvrtletní odměny nebudou, že jsme na ně nevydělali, takže jsem na nule.

 12. S bloguje.cz si nějaký dobrák zahrává (http://bloguje.bloguje.cz…k.php), ale obsah střev (fujtajbl) by to snad žrát nemělo já tedy ten článek vidím +/- ok).Squire tímto ještě jednou děkuji za roztomilou ambaláž (růžové vánoce jsem už dlouho neměl :-) . Vydražený předmět jsem již částečně zkonzumoval.

 13. Tak za Marthu a Tenu já neručím:o))Jinak se mi podařilo nahlédnout na účet a zjistila jsem, že dokonce skoro všichni zaplatili, tedy krom Moniky a Skiathose.

 14. skvele. ja uz nic nedluzim, jen edita musi pockat, az se ozve martha s tenou. chuderka edita, ale snad to vsecko klapne. jinak moc diky a omlouvam se, ze jsem prispela pomoci mene, nez jsem chtela. a v letadle ryanair v jejich magazinu bylo hned na titulni strance o teto nemoci a podpore debry, takze doporucuju litat ryanair, protoze ti podporuji lidi s touhle silenou nemoci!