HELP :-)

Prosím pěkně, komu platíte? 

Dotaz je určený pro všechny, kteří měli původní dohodu s ArthuremD, a platili za provoz domény jemu.

Na mne se cca před 2ma lety obrátil někdo jiný, poslal mi fakturu, já ji zaplatila, ale netiskla, protože jsem ji nepotřebovala, a pak mi už nikdo nepsal, nebo se možná email propadl do nějaké černé díry, nebo jsem ho smazala bez dalšího, protože mi název nic neříkal.

Takže, komu prosím platíte??

Díky!

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

5 komentářů u “HELP :-)

 1. Všem moc děkuju za součinnost :-)

  V pátek se mi ozval pan Kubíček :
  Pěkný den,

  před dvěma lety jsem od Martina Malého (adenta) převzal správu několika domén, na které jste přesunuli své blogy od bloguje.cz. Jednalo se o několik desítek webů na následujících doménách:

  bloga.cz
  blogarchiv.cz
  blogovala.cz
  blokuje.cz
  ex-bloguje.cz

  Vzhledem k faktu, že se celý provoz serveru dosti prodražil (placeno je za provoz a přístupy) a těch několik z vás, kteří uhradili za svůj blog, nepokrylo zdaleka výdaje spojené čistě s jeho nájmem, rozhodl jsem se ukončit dosti drahý hosting u Ignumu a všechny domény a blogy postupně během tohoto měsíce přesunu na některý z našich firemních serverů, které máme u TELE3.

  Z tohoto důvodu může dojít ke kratším výpadkům způsobených migrací. Děkuji za pochopení.

  Současně bych se chtěl omluvit, že jsem (díky své zaneprázdněnosti), prostě nestihl letos a ani loni vystavit faktury za provoz. Takže je prosím očekávejte v následující době za období od 9/2014 až 9/2016 (2×600,-). Blogerům, kteří nemají uhrazenou zatím první a poslední fakturu, kterou jsem posílal v říjnu 2013, bude zrušen přístup do administrace. Blog bychom nechali nadále veřejný, eventuálně zde bude umístěna adsense reklama, pokud nám nenapíšete jinak.

  Se srdečným pozdravem

  Mgr. Michal Kubíček

  PRONETmedia, s.r.o.

  Tel: 603487848
  http://www.pronetmedia.cz

 2. Ahoj, jsem na tom stejně, tohle přišlo v roce 2013. Jednou jsem komunikoval s novým provozovatelem ohledně nějakého technické problému, ale jinak nic…

  Přátelé, omlouvám se, že jsem to nestihl dřív, ale rád bych vás informoval, že hosting, na kterém provozujete své blogy, jsem před několika dny postoupil společnosti PRONETmedia, která má větší možnosti se o něj starat, než já v současné době.

  Děkuji za pochopení, ať se vám daří

  Martin Malý aka Arthur