Hubert 2012 u nás na Vyšecku

Fakt je, že mé akcie šly poněkud dolů, tentokrát nenatáčela veřejnoprávní TV, ale jen TV městská, která má taky celý “ pořad “ umístěn na webu MÚ. Většinově však byl problém se shlédnutím a tak jsme si záznam vyžádali.Je toho celá hodina, takže si uvařte kafe, čaj, nebo polívku, a podívejte se na majitelku Haciendy, krotitelku koní, Václava Vydru, Miloslava Simandla s Denym a Apawi, Václava Vydru s Démonem a Gustavem a spoustu koní, abyste viděli, jak smrtelně vážně to s těma koňma myslíme :-)

Krom toho blázince, co tu byl, jsme si užili se spoustou milých přátel poslední den tohoto roku, který vypadal úplně jako den letní, i přesto, že už bylo 6. října.

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online, zvířena a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>