Krásný, klidný a šťastný rok 2014 vám všem !

PF2014

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

9 komentářů u “Krásný, klidný a šťastný rok 2014 vám všem !

 1. Prekrásna PF ka!
  ďakujem Modonka, aj tebe všetko dobré, nielen budúci rok, ale tak nejak nafurt ;-)
  ako sa prosím vchádza do tej fotky? koník má úžasnú hladkaciu zamatovú srstičku a vpravo dole je srdečný kamienok ;-)

 2. I já přeji to nej, co se dá přát, a hlavně zdravíčko, to ostatní pak přijde samo, tedy někdy :-)

  Zdraví a přeje Marcony :-)

   • A víš, že i ty mi, několikrát za tu dobu jsem si na tebe vzpomněl, … co asi děláš a jak se máš.. no a tak. A myslím včera jsem četl o tom spadlém letadle kousek od tebe, no a říkal jsem si, bože jen doufám, že jsi v něm nebyla ty … jo, člověk nezapomene nikdy na to, co se mu v životě přihodilo, co nebo koho potkal, v paměti zůstane vše. ….. pamatuješ, jak jsem chtěl udělat za určitou dobou tlustou čáru, prostě zapomenout, vymazat z paměti a … myslel jsem si, že to jde :-) Nejde, …. na chvíli možná, na pár let třeba, ale vymazat to nejde …. vždycky si vzpomeneš, tak jen náhodou, ale vzpomeneš. Ta zpráva mi připomněla, že já znám někoho, kdo bydlí tam, a už dlouho jsem s ním nepromluvil … jsem moc rád, že jsem si vzpomněl na tebe :-) Zvláštní, ale mám s toho velkou radost, víš?

    • Já tlusté čáry za nikým, vlastně ani za ničím, nedělám, pravda, najde se pár lidí na které bych si nejraději už nikdy nevzpomněla, ale stejně se mi to nedaří, jak bych si přála :o )
     Pokud jde o Tebe, vzpomenu si vždycky na Frýdeckém náměstí, nebo když slyším v TV Alcerol, nebo Mital, což je v podstatě tak každý druhý den ;-)