Pozor DRAŽBA !!!

Tentokrát ale ne na avocode, jak říká squire, vlezla mi do zelí:o), což je dobře, protože k chlapečkovi, který potřebuje pomoct, má blízký vztah ona, a tak tomu dá určitě tu správnou šťávu!

Takže dražba se tentokrát koná na blogu squaire a s ohledem na to, že squaire je stejně skvělá jako já, věřím, že akce dopadne stejně dobře, jako aukce předchozí!

Za 1. tedy prosím popřemýšlejte, zda a co byste mohli do dražby vložit, a až vás to napadne, vyfoťte to a fotku pošlete squaire na její emailovou adresu do e-mailu cechalova@gmail.com a odteď za 14 dní se začne  2. dražit!

Já jsem v průběhu dne vymyslela, co vložím do dražby já. Bude to kalendář Lucinky Blaťákové ( aktérky 1. aukce), který ale musím samozřejmě nejprve koupit :o ).

Možná nebudete vkládat do dražby žádné předměty, možná nebudete ani dražit, každopádně můžete přinejmenším sdílet odkaz na dražbu ve prospěch velmi dobré věci!

Děkujeme :o )

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>