Smrt jí sluší

“ Prohrál jsem a zahynul!“ pravil Petronius a nechal si pustit žilou.

I já jsem prohrála a zahynula, možná se spíš připravila  od léta 2011 k postupnému pomalému úhynu, a nebudu na tom při vší úctě k němu, zejména pak k sobě, pranic měnit, taky proč, když člověk ví, že to nejlepší už měl a lepší už to nikdy být nemůže, co na tomto dokonalém stavu měnit.

Prohrála a zahynula, ale smrt jí sluší :o )

modonka

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

27 komentářů u “Smrt jí sluší

  • Cleo, vhodná, nevhodná, o tom to není.
   Abbynku zabilo auto na silnici před objektem, o půlnoci 19. října, ale moc nevím/e proč se dostala ven, tedy proč byla otevřená ohrada i hlavní brána. Technik přes zabezp. zařízení, co to tu prohlížel napsal zprávu, že v hlavní desce došlo ke zkratu, ale nikdo neví, jestli z důvodu vlhkosti, nebo jakýchkoliv jiných důvodů. No, víc se o tom rozepisovat nebudu, protože jsem se z toho ještě nevzpamatovala….
   Jinak já teď čekám na vznesení obvinění z těžkého ublížení na zdraví z nedbalosti.

   • Mod, je mi to moc líto, jeli jsme okolo z chalupy a četla jsem… Myslela jsem spíš na nějaké její zdravotní problémy, tohle je šílené…. Drž se! :-)

  • Ahoj Liško :o )
   U Vltavy nám hnije domeček odshora, protože rýny odmítly už před pár dny všechnu tu vodu pojímat a tak to prosakuje zdma.
   U Labe čekáme na tu zásadní pecku od Mělníka. Vedle v Chodounech jsou na tom zatím o metr a deset cm líp, než v roce 2002. Křešice- co je ukazujou celý den v TV, jsou ob jednu obec dál.
   No, jestli bude staletá, tak dobrý, ale jestli bude stajednoletá, tak jsme vprdeli.
   Minulou sobotu jsem měla odjíždět do Itálie, dolů na jih, no jsem ráda, že jsem nejela.

   • No nazdar, tak to teprve přišlo během dneška.
    Můj strejda s rodinou bydlí v Roudnici, ale na kopci.
    Jo a co Dobříň? Ta byla asi taky pod vodou – tam má strejda ještě domeček po mých prarodičích. Ale až blízko trati, tak snad…

    • Dobříň- teď jsem voděla nějakou leteckou fotku, Dobříň je zatopená:-( Ono je to tady takové dost nepřehledné, všechnoje pouzavírané a vlastně se nikam nnedá dojet, my se teď dpstanem akorát doleva na Roudnici a pak na dálnici a pryč votud, jinam to nejde.

     • Tak snad vám to dobře dopadlo a slunce vás potěšilo.

      On prý ten domek v Dobříni v r.2002 zatopen těsně nebyl, už jsem se dověděla, tak snad ani teď. 12.6.jedu do Roudnice, tak to okouknu.

 1. Dobrý den,máte skvělé příspěvky,které mě pobavily,ale i rozesmutnily a na začátku všeho bylo jen to,že jsem do vyhledávače zadala CHOPN,která mi ted byla diagnostikována.Máte hodně zkušeností ze života a potřebovala bych trošku poradit ohledně této nemoci.Myslíte,že by to bylo možné?Předem moc děkuji a těším se na vaše dalši přispěvky na blogu:-)

 2. Zdravím, včera jsme asi jeli okolo vašeho ranče, koukám, jé koně, a že to bylo u vás mi došlo až když jsem viděla tu dřevěnou solární elektrárnu… :-) Tak mávám dodatečně :-)

 3. btw. při pohledu na tuhle fotku si připadám jako Tvoje babička. :( ( moje pleť začíná být povadlá a našedlá. grrrrrrr……

 4. tos přece nemusela hlásit, to my vidíme, že stěrače stírají…éééé.. totiž že Ti to sluší. podalas to tak, že jsem měla o Tebe strach, tak mě příště laskavě neděs, jo?

  • N jo, dokonnce jsi vyděsila Jagu do takové míry, že mi sama zavolala, což je věc velmi nezvyklá :o ))))

 5. Ježyš, nic, chtěla jsem vám ukázat, že mi to slušíííí:o))
  A zítra bude 120 stupňů, a dokonce nad 0 :-D

 6. Sluší, a moc.
  Ale vezmi si něco veselejšího. Dobrovolně hynout, to nedává smysl. Co pud sebezáchovy?