Vánoční strom pro Oby :-)

Tradice je prostě tradice!

A když nic jiného, alespoň tradice by se měly dodržovat, a tak je tady, jako předchozích 8 let, Vánoční strom pro Oby a taky pro všechny, kteří nemohou, nebo nechtějí, být Vánocích tady doma, ale i pro všechny ostatní!

2014V5

Mějte krásné, klidné a šťastné Vánoce, a pokud byl váš letošní rok stejně posraný, jako ten loňský, tak ať je ten příští mnohem vydařenější!

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

8 komentářů u “Vánoční strom pro Oby :-)

 1. Jé, ten strom vypadá jak posypanej zrním.
  Já se kolem něj ochomýtnu jako obvykle až tak 27.12.

  Mod, hezký celý rok! Tobě, veškeré tvé rodině i veškeré zvěři. Samá krásná elegantní rozuzlení všeho!

 2. Tradice jsou fajn a ještěže je máme, díky Mod :) . I když já tomu blogování také moc nedám, alespoň využiji příležitost a popřeji vám všem opravdu hezký rok 2015, ovšem doufám, že do Silvestra se někde na netu ještě uvidíme :)

 3. Jóóó, SUPER!!! Je úžasný jako každý rok. Už jsem ho sice viděla na LJC, ale tam byl v denním světle. Ten tvůj vypadá kouzelněji, protože je osvícený. Děkujůůů! :-)

  Tento rok náhodou byl od toho minulého poněkud méně posraný, tak doufám, že ten další bude ještě méně! 8-)

  Vzkaz ohledně žluté panenky ti pošlu do mejlu. :-)

 4. Oby já se ti pod Madony strom připojuji jako dáreček. Protože stejně posranej rok to byl i pro mně. Tak ať je to příště lepší !!