Proč mít věci složité

když je možné je mít jednoduché:-))Do kadeřnictví zavítám opravdu ale opravdu velmi zřídka o čemž svědčí i fakt, že mezi dvěma návštěvami ( 2000)
mé bývalé kadeřnice Petry, tato otěhotněla dvojčaty a porodila a je už půl roku na mateřské, to vše jsem se dozvěděla, když jsem se chtěla znovu objednat (2002).
Pár let jsem neměla žádnou, ale vloni, po operaci se mi nějak převrátily vlasy na druhou stranu a nešly učesat, takže – trvalou – rozhodla jsem se a cestou z procházky s pesama jsem v bídném stavu vstoupila do velmi dobře vypadajícího kadeřnictví v Rybalkové.
Lenka Sedláčková se jmenuje tato moje kadeřnice, od té doby jsem u ní byla ještě jednou:-).
To jméno jsem si zapamatovala, protože moje sousedka z vedlejšího domu ke které chodím na pedikůru se jmenuje Sedláčková ( Ludmila ).

Je to asi 2 týdny co mi moje společnice poslala mejlem mobilní číslo své kosmetičky s instrukcí, že tato “ordinuje v Praze 5 v Justičním Paláci.
Zavolala jsem, objednala se a toto pondělí jsem vyrazila do Paláce, budova B, suterén, zazvonila jsem na zvonek s nápiem KOSMETIKA, zabzučel bzučák a já stála před dalšími dveřmi na kterých visela cedulka:
KOSMETIKA
Lenka Sedláčková.

Odpoledne jsem dorazila na chalupu a na stůl vyložila kosmetické vzorky a vizitku.
“Sedláčková dělá i kosmetiku?” otázal se můj muž a chvíli jsme nevěděli….. on myslel tu z vedlejšího domu od nohou.

Nu což, život se rozhodl zjednodušit mi stáří, všichni se budou jmenovat Sedláčková a já si to nebudu plést, i když, je možné, že s nohama budu chodit ke kadeřnici a s vlasama na kosmetiku.

Mimochodem, moje babička z matčiny strany ( tedy matka matky) se jmenovala Sedláčková, samozřejmě Ludmila:-)

( Nevíte proč mi to všechno připomíná Saturnina?)

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

4 komentáře u „Proč mít věci složité

  1. Jo, už to prej začaloVšichni, kdo se ještě nejmenují "Sedláčková", nechť se urychleně dostaví na matriku. Po 1. 7. 2005 bude chodit speciální Sedláčková Policie, a bude kontrolovat doklady…

  2. Ts, tsPitros mi to taky nevěří a plácal něco, že se jako budou muset všichni kvůli mně přejmenovat, nebo co:-)))))))))

  3. No, aby to nebylo jako ve filmu "4 vraždy stačí, drahoušku" s památnou hláškou "my jsme všichni Gogo". Ať se jmenují jak chtějí, před Modonou jsou všichni Sedláčková :o)))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *