Tak takhle bychom to s Pitrosem nechtěli:-), aneb je čas skončit

“Číňan ochoten vyměnit herní postavu za byt”Dva lidé se v loni září při hraní masivních virtuálních světů (MMORGP) aplikace Legend of Mir 2 seznámili natolik dobře, že se o čtyři týdny později vzali. Jejich neshody vyvrcholily letos v červnu, kdy se rozhodli rozvést. Nečekaným problémem je však dělení virtuálního majetku.

Za několik měsíců si manželé založili deset herních účtů a tedy i odpovídající počet avatarů (svých digitálních protějšků).

Podle listu Business Post je společně vycvičili na 40. – 50. level (doba strávená za počítačem nutná k takovémuto vývoji postavy se může rovnat i několika týdnům čistého času).

Manžel Wang si účtů, postav a herních předmětů vytvořených a získaných v LoM2 velice cení. Své exmanželce Ye dokonce nabídl, že ji přenechá společný byt, hlavně když mu oplátkou daruje všechno virtuální bohatství.

Právníci stojí před neřešitelným problémem
Ye však nesouhlasí. Požaduje prodej apartmánu, jednu polovinu z takto získaných prostředků si chce ponechat, druhou dát Wangovi. I digitální majetek požaduje dělit spravedlivě na půl. Právníci obou soupeřících stran nemají situaci snadnou, žádný ze soupeřů totiž nehodlá ustoupit, komentoval situaci Bussines Post.

A tak jsme si s Pitrosem řekli ” A DOST “, takhle přece dopadnout nechceme:-))) a tak je za 1. potřeba skončit s tím virtuálnem, protože bude určitě smyslupnější prát se o věci reálné:-))

1 komentář u „Tak takhle bychom to s Pitrosem nechtěli:-), aneb je čas skončit

  1. Dovoluji si v této souvislosti upozornit na nadaci Archa, která má účty otevřené a s chutí přijme váš virtuální majetek :o)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *