Vrcholní představitelé státu lžou a ještě k tomu blbě!

O zásahu na CzechTeku rozhodla jen policie“Tachovské okresní státní zastupitelství nedalo souhlas se zásahem policie proti účastníkům technoparty CzechTek v Mlýnci na Tachovsku, protože mu to ani nepřísluší. “Do způsobu zásahu nemá státní zástupce co mluvit, to je věc policie,” řekl v pondělí okresní státní zástupce v Tachově Zbyněk Eger.
Reagoval tak na vyjádření ministra vnitra Františka Bublana a premiéra Jiřího Paroubka, podle nichž policie zasáhla na pokyn státního zástupce. Podle Egera státní zástupce dozoruje jen samotné trestní řízení. “Jakým způsobem ale policie zakročí, není věcí státního zastupitelství ale policie,” řekl.”

NO?
Možná by se dalo pochopit, že takovou zásadní věc neví premiér, natož premiér v Rakousku, ale rozhodně se nedá přejít, že takové krafy vypuští od svého stolu ministr vnitra:-((( a nebo, že by tady opravdu jedna ruka nevěděla, co má dělat ruka druhá?

Příspěvek byl publikován v rubrice Žhavé téma a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

1 komentář u „Vrcholní představitelé státu lžou a ještě k tomu blbě!

  1. V poslední větě jsi si Mo odpověděla. Neví! Proto se hned po schválení nového zákona urchleně připravuje novelizace, proto se místo pokuty za překročení hluku používá dělo, obušek a dýmovnice

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *