Není všechno Zlato, co se třpytí

aneb Zlato strašně páchne:-/
Budete-li si někdy ve svém životě pořizovat labradory, nepořizujte si rybník!
Jistě risknout se to dá, protože první labradorka je soudná dáma a Tina ta by do vody nevlezla ani za nic, jedině snad, kdyby tam spadl tenisák.
Zlato v zimě chodilo na rybník bruslit, naučila ji to Geri a já myslím, že to dělala proto, že doufala, že to mrňavé otravné zvíře zahučí pod led a bude klid!
Co ledy roztály, Zlato žije ve vodě a vodní zdroje střídá, rybník, bazén, malé jezírko za domem, prostě, kolem které vody prolítne, do té vlítne.
Zlato si sice nejméně 50x za den zaplave v bazénu, skáče tam šipky z kteréhokoliv okraje, ale párkrát za den se jde proplout i do rybníka a v tom je ten kámen úrazu!
Zlato z rybníka strašně páchne a je marné ho umývat, protože ona ten zápach evidentně necítí a tudíž neví, že páchne z rybníka.
Zlato neví a tak se stále chodí mazlit, hlava Zlatu naštěstí páchne skoro nejmíň a tak je možné ji po ní pohladit, protože, když to neudělám, Zlato je nešťastné.
Dneska jsem Zlatu udělala asi 15x střiky hadicí, marně.
Zítra na ni vezmu wapku, příjde sice o chlupy, ale nebude tak smrdět.

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

11 komentářů u „Není všechno Zlato, co se třpytí

  1. ahojmůj Barnny se mnou spí taky v posteli ale narozdíl od Zlata voní protože ho asi jednou za 14 dní,v létě kdy chodíme do rybníka i častěji koupu :-)))))))))

  2. Denouš se mnou spal v posteli jen jednou, naprosto nečekaně, aniž by se mě zeptel. Byli jsme spolu sami dva na chalupě, bylo to v zimě, takže teplota se pohybovala kolem nějakých třinácti stupňů, a jemu byla na pelechu na zemi zima…Takže počkal, až usnu, a vlezl se vedle mě na postel. Ráno se proberu a slyším, jak vedle mě někdo chrápe. Nahlas. Hlubokým hlasem. Nejdřív jsem zuřivě přemýšlela, jestli jsem nááhodou někoho nepozvala k sobě, a když mi došlo že ne, málem jsem zešílela strachy (co je to za drzého zloděje, že se sem vloupe a ještě si ke mně lehne??). Pak jsem se pomaličku otočila a tam Denouš, na zádech, rozvalenej, spokojenej…A hlasitě chrupal. :-))))

  3. Bože… no, v autě tedy taky vozím preventivně hadr, ale i tak psík se musí chovat kulturně :o)) Mo. je holt ráda středem pozornosti, a tak i kdyby měla těch pes šest, raději přikoupí postel, než aby je všechny shodila tam, kam patří :o)))

  4. Katch,všechny moje 4 pesy spí semnou v posteli:))))) a jelikož se původně zdálo, že umístit na noc na dvouválendu 3 labradory a 1 kokra je problém, vyřešila jsem tu jejich část postele spoustou polštářů 5-6, takto si každá vybere svoje místečko a obtočí se kolem své polštářové hromádky a je klid, tedy, byl by klid, nebýt zápachu Zlatěcího:-)))

  5. catvozím v autě v kufru hrooomadu starejch hardů, kterýma ho vždycky dostávám z nejhoršího, pak obaluju zadní sedadla speciálními potahy a doufám, že se neshrnou 🙂 naštěstí mám jen formana, ten občas nějaký ten smrádek snese. A Denouš se (naštěstí) válí v hnusech především na chalupě, kde ho hned beru hadicí, za což mě pak nesnáší…:-))Mod: máš mou soustrast…náš pes spí jen u postele, a i to je kolikrát o zdraví…:-))

  6. uff… No to bych Denouše asi samou láskou po důkladném načesnekování snědl… Nedokážu si dost dobře představit, co dělat, když člověk vyjede s psíkem ven, tam se debil v něčem vyválí a pak… pak ho dopravujte v autě… tfuj, chudák auto :o)

  7. Můj drahoušek Denouš smrdí i bez rybníka (vody se bojí) – miluje totiž cokoliv smrdutého, takže narozdíl od Zlata potom dobře ví, po čem že to vlastně páchne…Rozjeté žáby, hnůj, spadlý z valníku traktoru, slepičince, bláto, shnilé ovoce…Čím víc to smrdí, tím líp! A pak šup hned pochlubit se paničce, tvářit se strašně nenápadně a nejlíp se do ní malinko utřít, aby tak krásně smrděla taky…:-)

  8. :o)Zajímavé. Stará poučka "ryba smrdí od hlavy" tím pádem tedy nefunguje. A labrador ve vodě má s rybou hodně společného, snad ten ocas, ten ocas je menší :o)))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *