Francouzská manikůra bez Aloe

Všechno jde, zdá sea to i bez Aloe, papírků i zraku:-)

Zítra jedu se synem na Moravu ( s “našim synem”, jak pořád píše taťka ) a tak jsem se mimo jiné zahleděla i na své ruce, děs, a tak jsem sáhla po své francouzské manikůře, kterou jsem zatím bez Aloe nepoužila, protože ” na to nevidím”.

Papírky prakticky došly, protože Aloe je nemehlo, ale Estel na AD říkala, že to jde i bez nich, ona to dělá bez nich a když to dělá ona, proč ne já.

K ruce jsem si vzala celý odlakovač a kilo vaty, ovšem, nejdříve jsem trochu stříhala, protože jak jsem zjistila, nehty mé levé ruky byly asi o centimetr delší než nehty ruky pravé.
Nestříhala jsem moc, zajisté potkám taťku a nehty se mohou hodit.

Zjistila jsem, že pod umělým osvětlením na TO fakt nevidím a tak jsem šla na denní světlo a lakovala, odlakovávala, lakovala, odlakovávala a tak pořád dál, tak dlouho, než se mi podařilo nalakovat, i přes lupu ucházejících, 10 bílých asi 3 mm širokých proužků.

Estel měla pravdu, jde to i bez papírků:-) i já měla pravdu, jde to i bez Aloe a ruce vypadají na větší vzdálenost ( 20 cm )prakticky bezchybně.

Teď jdu zkusit pedicouru:-)))

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

2 komentáře u „Francouzská manikůra bez Aloe

  1. Ahojky, to mě těší že jsi se do toho taky pustila, chce to trochu cviku, a pak už na tom nic není. Jen se nesmí klepat ruka. Já už si jí dělám i na nohou, a vypadá to fajn. Jen příště nestříhat ale pilovat, nehty to nemají rády!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *