Zničený rituál

?
V neděli večer jsem vykonala velmi vážný čarodejnický rituál, rozhodně by to mělo být vážné, protože takovým rituálem člověk pohřbí nějakou věc, situaci, událost, člověka, někdy lásku, prostě cokoliv.
Měla jsem křišťálový kámen, dostala jsem ho 21.5. 2004 a měl plnit jakousi funkci, jak už to ostatně amulety mají dělat. Ten kámen jsem nosila v žlábku dlouho, no až do jedné srpnové noci, kdy ze mne najednou a velmi záhadně upadl, prostě se odpojil aniž by se něco narušilo
a já v tom viděla symboliku,
bohužel asi špatnou:-), protože ve skutečnosti se mi tím asi říkalo ” vyser se na to!” :-)).
Kámen už jsem znovu neaplikovala, ale stále jsem ho nosila u sebe, až do minulé neděle. Ačkoliv jsem to podle normálních pravidel měla udělat až poté, co mi bylo sděleno, že je na nic, rozhodla jsem se ho pohřbít už v sobotu vnoci, vlastně krátce poté, co mi to sdělily karty.
No a tak nastal rituál v neděli večer.
Sotva se setmělo vzala jsem bílou čistou čtvrtku papíru a napsala na ni jméno, do čtvrtky jsem pak zabalila kámen, zapálila svíčku a vykopala díru asi 20 centimetrů hlubokou, do ní jsem pak vložila zabalenou čtvrtku, zasypala, urovnala, postavila hořící svíci.
Hotovo, vyřešeno, pohřbeno.
Včera odpoledne jsem odjela do Prahy a dnes jsem se vrátila zpět. První co jsem uviděla po vystoupení z auta, byla vykopaná jamka a vedle ní ležící zabalený balíček s kamenem.
Blondýny zničily můj rituál, ale netuším která,
Geri při výslechu hleděla zasněně k lesu,
Zlato dělalo Zlato,
Tinu začalo štosovat, což začne vždycky, když tuší, že se zlobím a netuší proč.
Ještě je možné, že můj rituál zmařila Madlenka a nebo stejná síla, která ze mne ten kámen sundala.
Copak se ho nezbavím?

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

4 komentáře u „Zničený rituál

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *