Kdo nekrade, okrádá rodinu

říkávalo se dávno za bolševika, alemůže dnešní běžná rodina mít takovou spotřebu? Krade už se totiž nějak nechutně ve velkém a navíc profesionálně.
Před pár lety se nám ježily chlupy hrůzou nad okrádáním mrtvých, vykrádáním hrobů, ztrátami uren, poklopů z kanálů, měděných součástí domů. Žasli jsme nad úžasnou drzostí podnikatelů Koženého, Macha, nakonec možná i Krejčíře.
Ovšem doba jde kupředu, nic není jako dřív, nic není jak bejvávalo, dnes se už nekrade pokoutně, tajně a po nocích, možná už je dávno pryč i doba konspiračního předávání tašek plných peněz Krade se prostě moderně.
Úředníci z ministerstva pro místní rozvoj chtěli připravit stát o 229 milionů korun z fondu Phare.
Úředníci pozemkového fondu vydávají pozemky spřízněným duším a ty se posléze, během pár týdnů prodávají se stonásobnými zisky. Sám pan ministr Zgarba se ocitl ve vážném podezření ze spoluúčasti na spekulaci ve výši 2 miliard korun.
A aby toho nebylo málo, konečně se profesionálně, ovšem soukromě, obchoduje s lidskými dárcovskými orgány. Pravda, zatím jsou to jen poměrně levné kožní štěpy, ale to se určitě časem zlepší!
Vůbec se Krejčířovi nedivím, že se tu na to nakonec vykašlal, se svými schopnostmi měl být nejmíň ministrem financí!

Příspěvek byl publikován v rubrice Žhavé téma a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

2 komentáře u „Kdo nekrade, okrádá rodinu

  1. No jo, že jo?:-)))) taky si myslím:-))) Prostě by měli dělat kozly zahradníky a ne zahradníky kozly:-))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *