Konec Vyvolených? Nebo tajný úkol?:-)))

Vilu Vyvolených obsadili bodyguardi, reality show v ohroženíČasně ráno kolem 5:00 obsadili vilu reality show TV Prima bodyguardi, které si najal majitel pozemků, na nichž objekt stojí. Podle tvrzení TV Prima ostří muži najatí vlastníkem pozemků v Praze na Harfě přepadli zaměstnance vily a vyvedli je ven.

PRAHA – Pozemky, na nichž vila stojí, patří Obilnímu lihovaru Kralupy. Vlastník půdy tvrdí, že byl naplěn ultimativní důvod pro výpověď nájemní smlouvy. Vedení Primy však takové obvinění odmítá. “Rozhodně si nemyslím, že jsme jakkoli porušili smlouvu s majitelem pozemku,” sdělil Novinkám generální ředitel Primy Martin Dvořák.

Prima vs. majitel: spor o nájemní smlouvu
Vlastník areálu, na němž vila stojí vede s Primou spor i o platnost nájemní smlouvy. Vedení televize tvrdí, že “se snažilo a snaží případné problémy konstruktivně řešit”. “Velmi nás překvapil extrémní a násilný přístup protistrany, který nic neřeší a jen všechny poškozuje,” podotkl Dvořák.

Podle Primy je postup majitele pozemků “nepřiměřeně brutální a protiprávní”. “Prima nájem za září zaplatila o dva dny déle,” přiznal Dvořák.

Tak toto vypadá dost adrenalinově:-)), to jsem tedy zvědavá, kde Prima vezme narychlo objekt v kterém by celou reality show dokončila.
Možná nejsou opožděné platby to jediné, co se majiteli pozemků nelíbí. Možná začal mít pocit, že výdělky Primy jsou oproti těm jeho neúměrně vysoké, jo, i to se stává.
Který právník asi zastupuje Primu? Nešika jeden:-)))

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

5 komentářů u „Konec Vyvolených? Nebo tajný úkol?:-)))

  1. No, uz sem tu dlouho nic nenapsal, ja vim. Na nektere udalosti se mi nejak spatne reaguje, nebo se mi ani moc nechce, nebo ani nevim jak … Ale ctu Te pravidelne, kazdy den nakouknu, to joooo 🙂 Prehled mam :-)))PS: A jinak jsem v pohode, a doufam, ze Ty uz taky 🙂

  2. Ahoj vsem 🙂No, ja si myslim, ze v tom neni nic jineho nez, ze “PAN PODNIKATEL” ma jinou, mnohem lukrativnejsi, nabidku, tak proste jen cekal na sebemensi zaminku, jak je vyhodit. Blizi se vanoce a je treba nejakou tu korunku na darecky 🙂 Zarazejici je spise to, co je to za “po zuby” ozbrojena skupina lidi, ktera ma pravo se zbrani v ruce udelat tuto akci. Co by asi udelali, kdyby stab nechtel odejit? Zacali by strilet? Ze by novodoba “milice” ? Nikoho z policie to nezajima? … a spousta dalsich otazek mne napada ….. a kdyz si k tomu pridam Paroubky, Rathy, komouse apod. ….. boze, kam se to narode zase ritime !!!! PS: Mimochodem, sledovanost VV to jen zvedne a stupidni BB tim konci.

  3. No já jsem asi naivní, ale že by v tom měla prsty Nova, to mě fakt nenapadlo aaani když jsem tam viděla ochranku pouštět lidi z Novy:-)Spíš jsem si myslela, že si pivovar řekl např. ” Hmm tak já mám za pronájem 250 měsíčně a oni vydělaj 2.5 mega měsíčně, není to sakra nepoměr nějakej?”

  4. Otázka, jestli pravdu nehledat jinak: “Výdělky Primy jsou neúměrně vysoké”, výdělky Lihovaru nějaké určité, výdělky Brothera nulové… Tak což výdělky brothera ještě snížit o částku, kterou se zadotuje určitý výdělek Lihovaru… A doufat, že se pak pořadí prvního a třetího prohodí ;o)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *