Naše pošta inovuje!!!

Naše pošta ve Sportovní je strašná, krom toho, že je to normálka pošta, je ještě navíc strašná.Je strašná například tím, že na vydání dopisu, které se donedávna vydávaly u 1 okénka, si člověk postál pravidelně tak hodninku ve frontě čítající cca 30 lidí. Nevím kolik máme na Praze 10 pošt. tusím tak 4-5, možná 6, ovšem Praha 10 je velmi, velmi velká, má jistě přes 100 tisíc obyvatel a pošta ve Sportovní slouží pro celé Vršovice a staré Strašnice a ví Bůh pro co všechno ještě. Strašné.
Vůbec nejvíc miluju, když se konečně odhodlám jít si vyzvednout nějaký dopis, vystojím tu úžasnou frontu, přijedu domů a ve schránce mám další lístek oznamující uložení poštovní zásilky.
Nicméně, jak jsem dnes zjistila, naše pošta se rozhodla výrazným způsobem zlepšit své služby k spokojenosti zákazníků.
Zlepšení spočívá v tom, že výdej zásilek nyní probíhá až u 3 okének, co na tom, že jedno je vždcyky zavřené, prostě u 3, takže občas u 2.
Toto vylepšení spočívá konkrétně v tom, že s lístky o uložené zásilky nemusíte stát v jedné frontě, ale můžete si svou frontu vybrat. Časově se prakticky nic nezměnilo, protože všechny papírové krabice se zásilkama jsou uloženy stále na stejném místě, tedy u okénka č. 1 a stejně tak všechny “podpisové archy” na které musíte připojit k vypsanému dopisu svůj podpis.
Takže, vyberete-li si frontu č. 2, nebo případně 3, Vaše přepážková žena si od Vás vezme lístek, OP, vstane a lístkem jde k přepážkové ženě u okénka č. 1, kde se pustí do prohrabávání krabic – pokud se v nich zrovna nehrabe žena přepážková 1, pokud ano, žena přepážková 2 či 3 čeká. Posléze vyhledá v přepážkovníku u přepážky 1 podpisovací archy a pokud v nich zrovna zapisuje žena přepážková 1, žena přepážková 2 či 3, znovu počká. Pokud se Vaší přepážkové ženě podaří vyhledat dopis i arch ( ani nechci pomyslet na situaci, že máte víc dopisů zapsaných na více arších) vrátí se ke svému okénku 2 či 3, tedy k Vám, dá Vám podepsat doručenku a podpisovací arch, případně jen podpisovací arch, vydá Vám Vaše dopisy a OP, poté vstává a odchází ženě přepážkové 1 odevzdat podepsanou doručenku, Vám odebraný lístek od zásilky a podpisový arch ( toto už se samozřejmě netýká Vás, ale čekajících ve frontách u přepážky 1 a 2 případně 3).
No, kdyby to vymyslelo Zlato, řekla bych ” NO, KDO TO VYMYSLEL???” a Zlato by přihmouřilo oči úplně a stáhlo by ouška dozadu a dělalo by, že ONO NIC.

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *