Cukroví? Ta blahopřání by nestačila?:-)

Aneb blu se ptá, já odpovídám.Co já a cukroví, ptáš se blu, no, cukroví mám ráda:-)).
Byly doby,kdy jsem cukroví pekla, no nebudu tu ohromovat množstvím druhů, ani velikostí kousků, prostě jsem každé vánoce pekla, když byl Adam malý, pak ještě i když byl větší. Pekla jsem, když to semnou někdo prožíval, to mě pak baví, co mě rozhodně nebaví je, když něco dělám nebo vyrábím po nocích sama.
Další aspekt té věci je, že mi vyrábění sladkých věcí nikdy moc nešlo, třeba kynuté těsto se mi nepodařilo vyrobit nikdy v životě.
No, takže cukroví nepeču asi tak posledních 8-10 let, řeším to tak, že si ho nechám přivézt.
Jiné je to letos, máme ty děti totiž a Adámek neskutečně rád jí, neskutečně rád a takové “HAM” jako umí říct on, jsem ještě v životě neslyšela:-)) a tak péct budu. Už jsem si našla asi 3 recepty a taky jsme si rozdělili úkoly, péct budeme v našich domácnostech 3. Adéla ve své troubě, Karča v naší troubě doma a já v naší troubě na chalupě, no a s těmi 5ti kily, které mi 19. přiveze kamarádka Eva, toho snad bude dost:-)

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

3 komentáře u „Cukroví? Ta blahopřání by nestačila?:-)

  1. Kam mizmizela čísla u komentářů? vidím jen prázdné závorky, ani ta nula tam není! Vy ta čísla vidíte?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *