Tabletka, Pilule, Sněhule, pivo a voda,

je úplně fuck jak na tu pesu voláte,stejně Vás vůbec neslyší.
Tabletka vyrobila během prvního odpoledne z Adámka Scarfase a Matěje přizdila do topení, ale jinak je roztomilá, malinká a celá bílá. Je jí 11 týdnů a má už vlastně třetího pána, to je smutné, ale asi pořád lepší než útulek, venku je jí totiž zima a po desetiminutové procházce má nožičky prostydlé až po kolínka. Navíc má kýlu:-(.
Kromě toho jsem taky opětovně dnes ve zprávách slyšela, že jsme první na světě ve spotřebě piva (možná je to tím, že si pivem občas tužím vlasy), takže tohle mě moc nepřekvapilo, naaopak mě dostala zpráva, že jsme v rámci Evropy 1. pokud jde o nejmenší spotřebu vody.
Takže sice pijem,ale za to se nemyjem:-)))
Jo a zdolali jsme osmitisícovku, před chvílí:-)))

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

1 komentář u „Tabletka, Pilule, Sněhule, pivo a voda,

  1. Pivní šampon je výborný proti lupům. Jen jsem ho už neviděla nikde prodávat… tak 16-17 let. Zato vím, kdo je zodpovědný za tu malou spotřebu vody. Sousedi Járových rodičů platí za vodu 130,-Kc, a v tom je započítáno i vodné a stočné. Paní prý dává dešťovku (jako vodu, ne žížalu) i do pračky. A jestli se myjí nebo ne, to už netuším. Já jenvím, že v doma (jako u rodičů) platíme za vodu nehorázné sumy, jenže my jsme zase učůranci :o) Pesa musí být teda dáreček, ale kdo chce kam… Užijte si Silvestr a příynivý vstup no nového roku!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *