Jediný kdo má čas pracovat je Paroubek

Sotva dopoledne zapnu nějaké médium, už se to na mne hrne.Tak třeba dnes, poslanec za ČSSD Kraus vysvětluje před komisí svou privátní kauzu Ghana, do které údajně mělo vpadnout 15 milionů, ovšem dolarů. Kraus tvrdí, že je to nesmysl, možná jich bylo jen 10.
Další poslanci a úředníci Úřadu vlády vypovídají před parlamentní komisí vyšetřující kauzu Unipetrol.
Příliš mnoho skandálů na 200 poslanců. Příliš mnoho potřebných komisí a tak, jak se zdá, PS pracuje momentálně tak, že ti na které se ještě nic neví, zasedají v komisích a vyšetřují ty, na které už se to ví. Mezi tím vším poletuje premiér, který si krom CzechTeku o kterém se ovšem nehodlá bavit, na žádný profesionální průser nestačil zadělat.
Tak jsem zvědavá na ty nové kandidátky jednotlivých stran s kterými jdou do voleb. Dostanou ti lidi rozum ( jako třeba poslanec za ODS Doležal, prakticky bílá vrána ) a nebo i ta nová poslanecká sněmovna zahájí svou činnost rozdělením se na vyšetřovatele a podezřelé? Nebo se to skončením jednoho volebního období všechno smaže a začne se znovu?
Nezačne, přece ti podezřelí potřebují proboha imunitu!!!

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

3 komentáře u „Jediný kdo má čas pracovat je Paroubek

  1. Soudy jsou divné v Plzni, v Ústí je zas divný policejní sbor :o) Jenže když se soudci pokusili o malou revoluci ve svých řadách a shodit kontrolu nad sebou z bedra ministerstva, úředníček ministerský najednou zjistil, že by měl menší moc, a tak to zatípnul. Jsem si jistý, že když by prošla novela tak, jak ji navrhovali soudci, špatných soudců bychom se nejspíš nedočkali. V jejich vlastních řadách je tak silná konkurence, že by asi dost těžko někdo přehlížel chyby. Takhle ano… A jen tak mimochodem k té policii. Nepřipadá vám divné, že VŠICHNI rusáci, zvlášť ty podivní, mají na svých vozech účka (značky ústeckého kraje). A je jedno, jestli je to syn ruského prezidenta,nebo mafián z vedlejší ulice :o)

  2. Čeče cat, nejsem si jista, zda to bude stačit…..,odpoledne jsem sledovala záběry z Kájínkova pokusu o obnovu řízení, včetně svědectví pracovnice prezidentské kanceláře Chalupové, které soudu připadalo jako irelevantní. No, asi bych otevřela okna i na těch soudech!

  3. Navrhuji učinit to, co z mých úst prakticky nikdy nevypadlo, protože je to proti mému přesvědčení… V tomto případě by to však bylo smysluplné… Inspirovat se v historii. Vzpomeňme si někteří na své brzké mládí, jiní na hodiny dějepisu a znovuotevřeme stránku s nápisem “Pražská defenestrace”. Vletíme do PS a na Úřad vlády, vyházíme je oknem… a někdo bude hlídat u dveří, aby se náhodou nedoplazili zpět :o)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *