Tereza možná dostane klíč ke své 13. komnatě,

důvěru a možnost prokázat své schopnosti.
Tereza Pergnerová letí na tajnou schůzku do Paříže. Měla by se tam setkat s tajemným profesorem, který jí prý předá šek na 50 milionů korun.
Ve Francii ji čeká v sobotu schůzka s profesorem medicíny Williamem Diddenem, který ji před několika dny oslovil a nabídl finanční pomoc.
Oslovil mě profesor medicíny z Ameriky, který se jmenuje William Didden. Nabídl mi grant 50 milionů korun, které by chtěl věnovat na pomoc drogově závislým u nás, a požádal mě, jestli bych se toho neujala, vysvětluje Tereza.

Profesor medicíny William Didden je prezidentem institutu GHC Healthcare Worldnet, který sídlí v Houstonu, ale má svoji pobočku také v Praze.

Jakmile Tereza dostala tuto nabídku, nechala vypracovat v angličtině projekt, který byl důkladně připraven s právníky a zaslala ho Williamu Diddenovi.
Setkat by se měli v profesorově rodinném sídle. Návrat plánuje na neděli.

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

8 komentářů u „Tereza možná dostane klíč ke své 13. komnatě,

  1. To je velice ,krásne že přispěl ,na pomoc drogově závislym,ale mi neměl ani tu slušnost odpovědět na vážnou genetickou poruchu u ročního dítěte, jediny připad v čr ,spravy převzal ale neozval se .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *