Otevřený dopis

premiéru Paroubkovi

Tak jsem dnes poslouchala zprávy pane premiére, konkrétně zprávy o Vašem jednání hejtmany krajů v záležitosti další činnosti případně nečinnosti některých českých nemocnic.
Já jsem jen prostý občan pane premiére, protý občas, který mnohým věcem nerozumí, obzvláště věcem okolo zdravotnictví, ale i kdybych jen prostým občanem nebyla, stejně bych tomu asi nerozumněla, protože jediný kdo tomu rozumí je patrně pan ministr Rath, ale na tom nezáleží, chci tím jen říct, že prostě nejsem chopna fundovaně posoudit,kdo a proč má v této věci pravdu.
Jako prostý občan však pane premiére vím naprosto jistě, že jak zastupitelé místních zastupitelstev, ať již těch obecních, městských, či krajských z nichž následně vzejde kupříkladu hejtman, jsou zástupci lidu ČR přímo volenými. To pane premiére znamená, že jsme si je zvolili konkrétně s představou, že nás budou v oblastech kde žijeme zastupovat a budou hájit naše zájmy. Na posty hejtmanů se pak probojovali ti nejlepší a to bez ohledu na to jakou mají stranickou příslušnost.
Je jsme si zvolili pane premiére, Vás nikoliv a proto mi jako prostému občanu dovolte, abych Vám sdělila, že Vaše vyjádření typu ” Já se s nimi také musím sejít bez ohledu na to, že se mi z nich dělá špatně.” je hloupé a arogantní nikoliv jen vůči lidem, kteří s Vámi na schůzku v zastoupení lidu České republiky přišli, ale především vůči nám občanům, voličům a proto si Vás dovolím pane premiére požádat, nedělejte z nás lůzu z které se nadřazeným dělá zle. Nezapomínejte, že volby jsou již za 5 měsíců.

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

1 komentář u „Otevřený dopis

  1. Ještě bych chtěla říct, že byste si měl nechat odstranit z obličeje tu bradavici, z které se dělá zle mně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *