Nějak moc zvěře:-)

Včera přijel můj muž na chalupu a cestou to vzal přes Makro.No nemyslete, nekonaly se žádné loupáky, kafíčka ani párečky, jen pytle s krmením pro psy a kočky, plata psích a kočičích konzerv a pytle koulí pro ptáky.
“Připadám si, jako bych zásoboval obchod”, prohlásil, když jel s táčkama (kolečkem) s třetím nákladem od auta.
No jo, máme nějak moc zvířat a ve vzduchu to vypadá jako v hororu práci. Za plot sypu mrkve zajícům a doufám, že srny a kanci v lese mají zásoby od lesníků, snad ano, protože lesníci už vysypali popelem i cestu do lesa, aby se tam dostali s auty.
Veterináře už bychom taky mohli mít na plný úvazek vlastního ,pořád má někdo přerostlé drápky, potřebuje očkovat, odčervovat, kočka prý se musela i odblešit ( prý preventivně, na stopro žádnou blechu neměla ) a Tina ještě nemá chip:-(.
Dneska mi můj muž volal a pravil:
” Tak jsem se dneska díval, jestli by se ten barák dal podtunelovat a postavit pod ním další, abychom se tam před tou zvěří mohli schovat………..”.
Nápad to není špatný, ale minimálně Zlato a Ňuňa by nás určitě brzy našli:-))
P.S. Fotka Ňuninky a Zlata se nachází u článku “Venku je”.

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

4 komentáře u „Nějak moc zvěře:-)

  1. No nevědí, to já znám, třeba takový zlatý kokr, ten sežere víc než sám váží:-))) Madlenka věděla kdy má dost, ta jedla jak neduživý vrabeček:)

  2. A už si viděla ptáka nacpaného tak, že měl starost, aby vzlétnul? :o) Je to docela sranda ;o) Jen mi to potvrdilo teorii, že ani zvířata nevědí, kdy mají dost :o)

  3. Koulí jsme měli už 2x rodinné balení-24 kusů. Když jich pověsím 10 najednou, sežerou 10 najednou a zrní mají stejný kýbl jako psi granulí:-))

  4. Hehehe… mám pocit, že ani poddolováním baráku byste neměli šanci, neboť se svojí slabostí pro zvířata bys byla Mo. první, kdo by některé(mu) otevřela dveře do katakomb :o)Ptáci mají slušnou spotřebu. Rodiče na chalupě (a to doplňují jen o víkendu) spotřebují za zimu 2-3kg slunečnice, 6 koulí a bezpočet loje :o)))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *