Zlobí se Bůh nebo Aláh?

Loď s 1300 pasažéry zmizela v Rudém moři….
podle posledních zpráv bylo pasažérů 1480.V Rudém moři zmizela ze zatím neznámých důvodů z radarů loď s přibližně 1300 lidmi na palubě. Na místě posledního radarového kontaktu viděla posádka vrtulníku záchranný člun s třemi lidmi.

KÁHIRA – Plavidlo jménem Sallam 98 se ztratilo asi 100 kilometrů potom, co vyplulo z přístavu Duba v Saúdské Arábii ve čtvrtek večer tamního času. Loď měla namířeno do egyptského přístavu Safaga. Tam měla dorazit ve tři hodiny ráno místního času.

“Ztratili jsme s lodí veškerý kontakt krátce poté, co vyplula ze saúdského přístavu,” uvedl představitel egyptských námořních úřadů.

Část pasažéru zmizelé lodi prý tvoří poutníci, kteří se vracejí z poutě do Mekky. Loď vlastní egyptská společnost El-Salaam Maritime Transport Co. O příčinách záhadného zmizení lodi se zatím nic neví.

Podle posledních zpráv z Egypta, bylo na palubě loni dokonce 1480 lidí a loď se údajně zřejmě potopila asi 66 km od břehů Saudské Arábie, která však zatím mlčí. Podle sdělení Egypta se nezdá, že neštěstí by někdo přežil.

Příspěvek byl publikován v rubrice Žhavé téma a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *