13. komnata Martina Kociána

kdo neví, tak je to ten blond z Lunetiku:-))“Vysnil jsem si slávu, ten sen se mi splnil a stálo to za hovno.”
nebo taky
“Kdybych měl takový sen, že budu vynikající plastický chirurg, nebo právník a dokázal jsem to, tak by to k něčemu bylo.”
Marzin Kocián – sláva, úspěch, holky, drogy, utracené miliony, léčení z drogové závislosti, běžná posloupnostm ale závěr /ten dosavadní/ je trochu jiný.
Kocián se po propuštění z léčebny sbalil a se svou chabou znalostí angličtiny / jak to sám hodnotí / odjel do Irska, bez peněz, bez aktivní znalosti jazyka, bez známostí.
Stejně jako se kdysi rozhodl, že bude slavný, nyní se rozhodl, že bude čísník. V Dablinu. No a tak je číšník. Do práce dojíždí z předměstí den co den autobusem, ve volném čase se věnuje boxu, jezdí dlouhé vzdálenosti na kole, nahrává v nahrávacím studiu bez Luneticů:-)), hip-hop.
Dobrá práce:-)

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

2 komentáře u „13. komnata Martina Kociána

  1. No jo holka tenhleten:-)) docela sympaťák se z něj vyklubal, jako Lunetic mi byl zatraceně nesympatický.

  2. Jo tak to je tenhlenten.. me to podle jmena nelakalo, tak jsem dala prednost jinci zabave (jednou za tyden-mesic), jit spat az po komnate, tak zase hned usneme a nebude z teho nic :o)))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *