Pátrací akce skončena

14.2. 12.30 – 15.2. 16.30, uff.Včera těsně před polednem přijel si tomík se známým z Moravy pro Pavlíka. Kokry a Blondýny jsme vypustili na zahradu, ale pořád se cpaly dovnitř a tak jsme kávu pili obleženi pesy.
Kamarád s Pavlíkem odjel, tomík si prohlédl Ňuňu,což trvalo asi půl minuty, protože Ňuňa nechtěla, a že jede.
Pesy vyběhly ven, pak Blondýny dovnitř a během 10 vteřin chyběla Jud.
tomík se vypravil do lesa s Mácou, já s Gerinkou, NIC…….no a pak tomík odjel a nechal mě v tom samotnou.
5x jsem včera objela autem okolí, obvolali jsme starosty okolních obcí, takže od včerejška se z místních rozhlasů neneslo nic jiného než, že se hledá černý kokr. Kokr nikde, ani v lese, ani na silnici, ani v příkopech, ani na polích, navíc kolem 4té začalo silně sněžit a všechny stopy se pokryly několikacentimetrovou pokrývkou sněhu.
Naše noční výprava kolem plotů a rybníka, s baterkou, byla jako z nějakého filmu a když jsem se na nás ve světle baterky podívala, musela jsem se začít smát nahlas, kolem rybníka šla Geri, Tina, Zlato, já a malinká Ňuňa:-))).
Už v 7 ráno, jen se rozednilo, jsem šla kontrolovat stav kolem plotů znova. NIC.
MP-NIC.
Útulek pro psy-NIC.
Dnes ráno dorazil i Filip a se Zlatem znovu pročesali v autě les-NIC. Pak jsme vytiskli letáky s fotkou Jud. a vyhlášenou odměnou a F.je vylepil po všech vesnicích v okolí 10km od severu na jih. Sotva se vrátil z vylepování, volal pán ze vsi Brzánky, po silnici 9.6 km vzdálené, že ” Pod stromem tam leží černý pes a vypadá to, že je mu zima.”
Ano, byla to Jud:-))). Víc bodláku na jeden cm psa by se Vám nepodařilo umístit, ale jinak se zdá, že je jen promrzlá a tak prošla pod teplou sprchou a se všemi bodláky zabalená do dek se najedla v ušáku.
Abych nezapomněla, hned ve dveřích, jak ji Filip přinesl, jsem jí dala facku:-)))).
Abych nezapomněla, já mám chřipku a tak jestli jsem po včerejšku nedostala i zápal plic, bude to zázrak.
Pitros to komentoval slovy ” Ty neumřeš na žádnou civilizační chorobu, Tebe zabije ta láska ke psům.”:-)))))))
P.S. Je úplně fuk, že naše Pastelka neslyší, když totiž voláte na psa, který je 10km dalako, není pro něj hluchota handicap.

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

6 komentářů u „Pátrací akce skončena

  1. No tomík jí níkdy nenamlátí a vždycky jí pochválí, že se vrátila, nebo, že ji našel třeba po půl dni:-( No a co si budeme povídat, tentokrát měla opravdu namále:-(

  2. No, ale když uvážím prakticky nemožnost zmydlit hned po útěku, tak bychom se dostali na variantu nezmydlit vůbec. A to mi přijde ještě větší chyba… Tak si holt vzpomenout na ono staré “kdo chce psa bít, tak si hůl vždycky najde” a zbušit ho na tom místě nálezu :o))))

  3. I na miste nalezu je to nevychovne.. vychovne by to bylo hned po uteku, ale to je daleko :o) Po nalezu se raduje, ze jste se nasli, tak nepochopi, proc dostala.. ale hlavne, ze se nasla!! uf… jen nevim.. to je ten hloupejsi kokr?

  4. Hlavně že se našla… ale tedy, dát psovi pohlavek až poté, co je doručen domů mi přijde nevýchovné… Zmydlit ho na místě nálezu, to jo… ale doma?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *