Přemýšlej u toho,když něco děláš, nebo se z toho zblázníš:-)

Třeba tenhle blog, vedu si ho od června a teprve kolem vánoc, tedy po 7mi měsících, jsem si všimla, že si ho vedu důvěrně:-)No myslím to tak,že zatímco články ostatních blogů se objevovaly na hlavní stránce blogu, ty moje ne, prostě můj blog mohl číst jen ten, kdo o něm konkrétně věděl. Nepřečetla jsem si návod a z toho to mám:-)). Stejně tak jsem se dodnes nenaučila vkládat obrázky a teprve před dvěma týdny jsem si všimla, že když použiju “nastavený čas”, musím jej také nastavit:-))).
Stejně tak stupidně vysávám tady na chalupě koberce plné labradořích chlupů, morduju se s každým kobercem hodiny s žalostným výsledkem, abych si dneska uvědomila, že ta hubice se spešl třecí plochou, která k tomuhle vysavači sice nepatří, ale lze ji k němu připojit, ten koberec prostě vyčístí za desetinu času se stoprocentním efektem.
Další zapeklitost, telefony. Jediný telefon, který jsem měla vůli se naučit ovládat je moje prastará Nokia bůhví jakého čísla, ale třeba Samsunga, kterého už mám skoro rok, nezvládám vůbec. Teda, umím s ním fotit, což nedělám, ale uložit telefonní číslo jsem se naučila až včera poté, co jsem jedno číslo sháněla už asi po osmé:-(.
Nepustím si u TV satelit, ani DVD a dalšía další a to všechno jen proto, že se mi nechce číst žádné návody, a navíc a to je ještě horší, NECHCE SE MI U TOHO PŘEMÝŠLET:-(
A co hůř? lepší už to nebude:-)))))))))))

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

1 komentář u „Přemýšlej u toho,když něco děláš, nebo se z toho zblázníš:-)

  1. Mala uprava-taky se na tvuj blog muzou lide dostat z jinych blogu, kde te maji v odkazech :o) ale jinak souhlas, bude to uz jen a jen horsi… necteni navodu je jakasi ceska kultura, ne? :o) alespon jsi dobre prijala kulturni normy nasi zeme :o)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *