Dnes už to na psaní nebylo:-)

byly příjemnější věci.Jednak jsem si po dlouhé době povídala s mužem s kterým si povídat chci a mám co:-) a půl odpoledne jsem pak vysvětlovala Ňunince, že se nechodí nejen na silnici, kde jsou zlá auta a k rybníku, kde je ošklivá voda, ale ani do lesa, kde jsou nablblí myslivci.
Pak jsem se přesunula k Bramborákem k Vltavě a vyzkoušela jsem jaké to je jet 220, to jsem dodnes nikdy nezkoušela, aly když už jsem měla tak euforickou náladu, tak se to hodilo:-). Jet 220 je prima, obzvláště když máte ta modrá světla jako všichni ti magoři co jezdí tak rychle, každý Vám ten levý pruh vyklidí, fakt:-))).
Když jsem dojela domů, byl tu balíček a v něm Em3nem a Noname a tam Em3nemuju a u toho si všechno to špatné fuckuju:-)).
Jo a ty Boží mlýny jestli existujou? no tak o tom vůbec nepochybujte, je to vidět na každém kroku.

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

1 komentář u „Dnes už to na psaní nebylo:-)

  1. Na dnesek jsem mela nocni muru. Taky jsem jela v aute tak 220… na sedadle spolujezdce. Ale moc se mi to nelibilo, nebylo to bezpecne ani trochu a ti cyklisti kolem a fuj… po probuzeni jsme pak mela tep tak 220 :o) Nunince taky vysvetli hloupe kluky, co strili vzduchovkou po kockach, aby si zkratili volnou chvili. My to s Placikem nestihli a tak si ted nosi diabolku, nastesti mu nevadi a traumatickou situaci snad jiz zpracoval nebo na ni stastne zapomnel.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *