Ankovy koule

a bůhví kolikátý AnkaDay:-)
Včera jsem opravdu váhala, zda jít, protože po tom celém dni jsem už byla vyřízená dost i bez bowlingu, jenže…. ANKA mi boulení oznamuje telefonicky a navíc ne SMSkou, ale živým hovorem:-) a když pak nepřindu, volá mi kde jsem a já se nerada vymlouvám, takže jsem prostě jít musela.
Na boulení tentokrát chyběly stálice jako Elefant, Lacey, RobJoy, PaW, Charna, Aloea a podobně. Kolem půlnoci, jak bývá zvykem, tentokrát nedorazil ani Bubřík s Marikou, ale přesto nás tam teda bylo nějak jako docela dost.
Boulela jsem dvakrát, z toho podruhé úplně blbě:-) a celá ostatní náplň večera spočívala v tom, že skalní Damoklané mě přemlouvali, abych se na Damokles vrátila a všechny moje argumenty “proti” paušálně odmítali jako blbé, nováčci si mne pak prohlíželi jako exota, protože přece “NENÍ MOŽNÉ NEBÝT NA DAMOKLU!” :-)))))), no ale je fakt, že pro mne to i po těch 8mi měsících stále ještě velmi dobře možné je:-).
Domů mě odvezl v “mém” autě Pitros, protože po 6ti Bacardi opravdu, ale opravdu neřídím a pak jel chudinka malá ve 2 vnoci domů za Prahu a já se těšila jak se krásně a dlouze vyspím.
V půl 10 na mne do postele výjimečně nenaskákaly Blondýny ani Ňuňa, protože jsou naštěstí 50km daleko, ale bulteriér a to fakt bolí:-))))). Zkrátka a dobře jsem nevyspaná, bolí mě nohy a ve 12.10 prý mám stát před domem připravena k hromadnému odjezdu k Labi.
Bude “odpočinkový víkend” s A+A, Gremliny, čtyřmi pesy a jedním kočkem, tak to teda těším…………..

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

12 komentářů u „Ankovy koule

  1. omg no na tvém blogu máš odkaz “nechte mi vzakz” nebo tak nějak, ty to nečteš ty vzkazy?:-)))))))))))

  2. blu:-) z dovolené jsem psala i do Damoklího avocode, tak není důvod psát do blogu, stejně pudu každý den kontrolovat na net poštu:-) a operace bude ambulantně nebudu tam ani jednou spát:-)). Ad srazy, no snad to nemáš zas tak daleko!!!

  3. To by bylo NÁDHERNÉ, kdyby ses vrátila a dělala zase noviny. ACH ! to by se někteří tou žlučí přímo zadusili :-)))

  4. Tak on byl dalsi AD… no anka mi taky jako volal… ale zjistila jsem to pred 20 minutama… volal na to stary cislo a volal navic vcera, coz je pozde

  5. Příště zase nebudu stálice já, příští AD by měl být 24.3. a to odjíždí Filip na dovolenou a já se od pes nedostanu a v dubnu budu po operaci a tak jedině, že bych přišla se stehama:-))))

  6. No pro mne se to určuje tak, že tam prakticky vždycky jsi, tak jsi stálice:-)) Ptala jsem se tě na ten odkaz mejlem a ty mi nevodpovídáš:-((

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *