Chcete hubnout ?

Jezte modře:-)Tak jsem se včera dozvěděla v Banánových rybičkách Haliny Pawlovské, de jedním z hostů byl kuchař vařící v širém světě pro největší celebrity showbyznysu, jako Cher, Paul Newman, Joan Collins, že nejhůře se prý jí z modré:-).
Modrá barva údajně způsobuje nechutenství a téhle vyfikundace se prý hojně využívá při aplikaci všech možných redukčních diet.
Jídlo z modrého talíře údajně nikdo nedojí, káva z modrého hrnku prý má odpuzující chuť, Colu z modré sklenice nedopijete. Naopak, lidé trpící nechutenstvím a podvýživou by si měli potravu servírovat na talíře žluté nebo oranžové barvy.
Modrou barvu ráda nemám, modré talíře, misky, hrnky i sklenice ale mám a samozřejmě se jim podvědomě vyhýbám:-)) nicméně, jdu je vylovit ze zadních polic a od dneška se tady bude jíst modře!

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

9 komentářů u „Chcete hubnout ?

  1. Ahoj Tonny,moc ráda Tě vidím:-)), moc moc ráda. No pravda já mám taky modrou jídlenu, teď užz ní teda zbyla jen místnost vymalovaná na modro, modrý gauč a modrý ratanový nábytek, který se už nachází v jiné místnosti, která je žlutohnědá:-). No ,možná, že v době,kdy ta jídelna ještě fungovala jako jídelna, chutnalo mi míň:-)))))))

  2. :-)) také jsem blázen do modré – jako blue:-) Kuchyň samozřejmě do modra.. Jen chvilku trvalo, než spacirek pochopil, že ten modrý hrnek není klučičí, ale můj a jemu zbývá na kafe červený nebo fialový 🙂

  3. Nevím… můžu jíst klidně i z modrých talířů v modrém pokoji… a hlad mám možná ještě větší :o) Takže nesouhlasím :o)

  4. Jsem zatížená na modrou. Modrý ubrus, modré závěsy, modrý jídelní servis. A nedovedete si představit, jak mně na té modré chutná !

  5. Ještěr v Ikeii toho moc modrého v poslední době není max. přepravky a z toho nejez:-))),všechno jen šedé a oranžové a tak. Dobré modré věci mají v Makru nebo v Kafefůru, minulý týden jsem koupila nějaké hluboké modré talíře v Penny, ale ne kvůli dietě, prostě proto, že jsem doplňovala oranžové a žluté talíře.Lacey no jo, pryč s žlutou:-))))) i když ani Ty ani Ještěrka mi moc vypapané nepřipadáte:-)

  6. asi si něco modrého pořídím, škoda, žes to nenapsala včera, mohla jsem se toho rovnou zmocnit v tej Ikee :)))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *