Dva v jednom

Včera jsem se dívala na film Sopka na ČT 1, nemám sice ráda katastrofy, ala tahle byla fakt pěkná:-)Ale to předbíhám.
Když sedím tady u monitoru, dívám se na TV v monitoru. Kdyi jsem mla takový forichtung bokem, a na tom jsem přepínala zda TV nebo comp, prostě žádný obraz v obraze, ale nedávno jsem dostala novou TV kartu, takže teď mám na obrazovce všechno.
Včera večer jsem “dělala vodu v excelu” a přitom ta Sopka.
” Co děláš?” zeptal se v jednom napínavém momentně na ICQ Jee a já odpověděla, že Sopka, a on zas, že se dívá na film na Primě. Mrkla jsem na Primu, někdo tam někoho vraždil, tak zas ČT1, reklama, cvak, Prima, reklama, no prima, voda, reklama……..
” To je divné, že do tak silného příběhu s lávou zamontujou ještě nějaké vraždy.”říkám si a prohlížím si zároveň Slůněcí kočku ” To jsem teda zvědavá, co bude mít ten politik společného s tou sopkou sakra.”. Do toho reklama, cvak, odeslaný email, kočičí dotaz, cvak, reklama, pesy chtějí ven, kočk dovnitř, ale, ale sakra na ČT 1 titulky, ” tak to fakt nechápu teda….”, cvak a překvapení! Na Primě ten film pokračuje, teda, už bez lávy, ale ten zkorumpovaný politik je tam pořád.
Tak jsem se dodívala alespoň na film Nepřítel státu?, byl dost dlouhý, takže mu přepínání nic moc neubralo a dopadl nad očekávání dobře, no a to LA bylo stejně od té lávy tak poničené, že se s tím určitě nedalo nic dělat:-))

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

1 komentář u „Dva v jednom

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *