I Pandy mají své dny,

i ty moudré nebo modré:-)Sotva jsem vytáhla paty, Sodoma a Gomora. Mrtvý Miloševič, bordel v Pásmu Gazy, protesty ve Francii, prohraná arbitráž s Nomurou a Pandí blog v pčudu. Složitě přesložitě jsem pak musela lovit každou zprávu dne z různých serverů namísto abych, jako obvykle hupsla ke Slůněti a pak rovnou k Pandě.
Pandí blog čas od času mizel, stejně jako dříve mizívali jeho předchůdci bez ohledu na to, zda je zrovna psal Cesar nebo Jeff.
Myslím, že se beze zbytku shodneme na tom, že Pandí blog by nám chyběl, z mého hlediska byl nejméně z 90% zajímací, a pokud jde o % zbývající, srágory píšeme občas všichni:-).
Těch 90% mi připadalo zajímavých i přesto, že určitě nejméně na polovinu témat máme s Padou diametrálně odlišné názory, tak diametrálně, že je krajně nepravděpodobé, že bychom si je někdy mohli odsouhlasit, ale mít názor je nejen důležité, je to i megadobré a ještě lepší je mít možnost porovnávat s názory odlišnými, úplně nejlepší pak je, moct je porovnávat s názory lidí, kterých si vážíme. Každý, i odlišný názor totiž obohacuje, jako všechno nad čím je nutné přemýšlet.
Takže Pando já doufám, že se jedná jen o momentální tenzi bez ohledu na to, zda je to tenze pre nebo post:-)

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

4 komentáře u „I Pandy mají své dny,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *