Uvězněná mezi Labem a Labem,

aneb čerstvé zprávy z Gran Canarii:-)Před chvílí mi volal můj muž “Ola”:-))) nejčerstvější zprávy z Lounek, to je vesnice ležící asi 3 km ode mne / je to ta, kde se točili Starci na Chmelu/ proudící na Kanárské Ostrovy:-)). Volala prý starostka z Lounek, tedy na Kanáry volala:-))), že budou zavírat most v Roudnici, starostka je členem krizového štábu, tak asi ví která bije, ale Filip mi to volal proto, že jsem mu ráno psala, že pojedu do Roudnice na poštu s daňovými přiznáními, tak prostě abych jako věděla, že nepojedu, protože bych musela přes ten most.
“Nevadí, v klidu, zajedu do Litoměřic, je to sice o 18 km dál, ale co se dá dělat.” uklidňuju ho:-).
“No to nezajedeš, cestou máš Křešice s cestou pod vodou!” dí Filip.
Hehe, no to je dobré, ale snad se nikdo kvůli nějakým formulářům nepodělá, že, nakonec co, poštu by mohla zaplavit voda, nebo taky FÚ-máme ho v Praze vedle Botiče, těsně vedle. Ale,abych si byla jista, že opravdu nepodělá, volám své správcové daně.
Taky udělala hehe a jestli prý se to nedá objet jinudy:-)).
“No dá, třeba přes Štětí, ale, tam je to samé Labe, nebo pak ještě případně přes Mělník, ale, tam je Labe s Vltavou:-)”.
Takže se prý teda nikdo nepodělá když jsem já teda za vodou:-)))

Příspěvek byl publikován v rubrice Žhavé téma a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

2 komentáře u „Uvězněná mezi Labem a Labem,

  1. Ono přeci jenom se z toho moře line taková menší mlha, která trochu kazí výhled, takže jestli je nějaký most zavřený nebo ne se z Kanárů nedá tak jednoznačně poznat :o))))

  2. Tak kecy v kleci:-) most zatím funguje i když Labe vypadá velmi rozzlobeně. Dokonce je ho vidět i tady od nás ze silnice v místech, kde je ho obvyklé možné jen tušit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *